Manga Zombi Rock'da

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
AngryBird
Aktif Üye
Aktif Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen AngryBird »

Zombi Rock yeni yaması ile Manga oyunda :D Gelen açıklama ise şu şekilde;

Zombi avcıları yepyeni bir harita ile buluşuyor. maNga için özel olarak yapılan konser sahnesine ZombiRock oyuncuları çıkıyor! Muhteşem maNga haritasında maNga'nın ZombiRock için hazırladığı harika şarkı eşliğinde zombileri avlayıp, şarkı söyleyeceksiniz! Yeni maNga haritasında eşsiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Görevimiz Tehlike!

Günlük görev sistemi oyuna eklenmiştir! Bundan sonra günlük olarak size verilen görevleri tamamladığınızda, çeşitli hediyeler kazanacaksınız tamamladığınız görevlerin karşılığı olarak.
Örneğin; size gün içerisinde "20 beyzbolcu öldürün" veya "10 ölüm oyunu kazanın" gibi görevler verilecek tamamladığınız taktirde çeşitkli eşyalar kazanacaksınız.
Görevler sadece resmi oyunlar tamamlandığında geçerli sayılır. Gayri resmi oyunlarda görevleri tamamlasanız bile hediye kazanamazsınız.

Otomatik Denge Sistemi

Yine oyuna dengeyi sağlamak için ZombiRock'ta oyun odalarına yeni bir seçenek eklendi. Oyun odaları kurarken size "Otomatik Denge" açık olsun mu, olmasın mı diye bir seçenek sunulacak. Otomatik Denge olan odalarda iki takım oyuncularını sistem kendisi dengeleyecek ve kora kor, dişe diş mücadeleler yaşanacak!

Kullanıcı avatarı
turkcedublajizle.in
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen turkcedublajizle.in »

Görevimiz Tehlike! : ): ): )

Kullanıcı avatarı
mangarock
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen mangarock »

abi oyunu ben idnirdim kurdum hala oynuorum. insan kalkamıyor basından her dakka aksiyon çok iyi eğleneceli grafikleri falan da. maNga nın oyuna eklenmesi de çok iyi oldu

Kullanıcı avatarı
guizer
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen guizer »

ben bayağıdır oynuyorum bu oyunu benim başladığımdan bu güne kadar inanılmaz gelişti güzelleşti. zaten eğlenmek için birebir bir oyun maNga da eklendi süper oldu. Türkiye'de örnek gösterilecek bir gelişim. ayrıca biran olsun aksiyon durmuyor oyunda başından kalkamıyoruz :) eğlenmek istiyorsanız indirin oynayın arkadaş daha ne diyim

Kullanıcı avatarı
Levidio
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen Levidio »

Çok güzel olmuş ya bayıldım. Zombi Rock ekibi oyunun gelişmesi ve tanınması için çok güzel işler yapıyorlar böyle ilgili bir ekibin olduğu oyunu oynamak keyifli bir sürü para yatırıp cevap bile alamadığımız nice oyundan sonra gerçekten iyi geldi bu.

Kullanıcı avatarı
nvidiashe
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da

Mesaj gönderen nvidiashe »

Açıkçası yararlı olmuş :D

Kullanıcı avatarı
dudbox
Acemi Üye
Acemi Üye

Manga Zombi Rock'da