Wolf Team'da Neler oluyor ?

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
audgrim
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen audgrim »

valla ben risk aldım denedim arkadaşlarla komple kutuları, süper oldu. :D :D bütün klana aldırdım, hiçbirinin de kartı yoktu telefonla aldık :D bi mesaj gönderdik hemen geldi itemler. fiyat ucuzken kaçmaz bence alın derim klan maçlarında acayip faydası oluyor tavsiye ederim hiç sorun yaşamadım :D :D

Kullanıcı avatarı
audgrim
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen audgrim »

kucucukjoe yazdı:Kankiler biri bana şu olayı biraz daha detaylı anlatabilirbi yaa:S Şimdi ben cep telenomuna normal kontur alıp mesaj çeksem bu itemları alabilecek miyim. eğer öyleyse müthiş olmuş bu olay :) kredi kartım yok diye hiç item alamıyordum :(

aynen öyle hacım jp30 yazıyorsun mesela, 7 tane premium kutu alıyosun bu kutulardan da oyunda sana fark yaratacak performansını etkileyecek item geliyor. dene derim müthiş kolaylık :D

Kullanıcı avatarı
foreverbursa
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen foreverbursa »

KralKatili yazdı:Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birikte biz de kullanalım.
hacı abi ben kullanıyorum efsane bi kampanya olmus cok sağlam

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

kampanyayı kullandım hiç bi sıkıntı olmadı wolfteam kullanıcılarna güzel kampanya sunmus ama kutulardan alıcamda kötü cıkarsa diye korkuyorum %leri kac kutudakilerin

Kullanıcı avatarı
Cyberyunus
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Cyberyunus »

süpriz kutular

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

kampanya yaza özel sanırım keske kısında böle ekşınlar yapsa wolfteam oyuncularına böle avantajlar sunması onun isine gelir

Kullanıcı avatarı
foreverbursa
Acemi Üye
Acemi Üye

KralKatili yazdı:Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birikte biz de kullanalım.
bu kampanyayı kaçırmayın hacıılar cok iyi :)

Kullanıcı avatarı
foreverbursa
Acemi Üye
Acemi Üye

yaz tatilinde çok iyi olmus bu kampanya 9 aylık öğrenım boşluğunu hamadah ile kapatacaz artık :)

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

cok kıyak kampanya ya bilader hamadahla cok eğlenceli oldu oyun :D

Kullanıcı avatarı
nvidiashe
Acemi Üye
Acemi Üye