Wolf Team'da Neler oluyor ?

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
KralKatili
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen KralKatili »

Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birikte biz de kullanalım.

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

Ben bir süredir oynuyorum WolfTeam gönül rahatlığıyla alabilirsin

Kullanıcı avatarı
sweetpumpkin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen sweetpumpkin »

çok güzel olmuş ustam bu olay hele yazın gelmesiyle de joygame ve wolfteam patlama yapacak gibi hayırlısı bakalım bu arada ben denedim gayet güzel çalışıyor :) özellikle şu hamadah bin shabah olayı :D

Kullanıcı avatarı
AngryBird
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen AngryBird »

Bende deneyeceğim aga ama sıkıntı olacağını hiç snamıyorum wolf team in sitesinde var zaten anlatım bir bak derim.

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

ben satın aldım hiç sorun çıkmadı wolfteam oynayan herkesin almasını tavsiye ederim aldıktan sonra basından kalkamadım :)

Kullanıcı avatarı
darkblue008
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen darkblue008 »

yani kampanyalar güzel ama oyuncuya yönelik geri dönüş hizmetlerini daha da
ilerletmesi gerekiyor joygame in bu işleri. ama sonuçta uğraşmışlar yapmışlar adamlar yine oyunculara yönelik bir
şeyler. teşekkür ederiz denemeye değer bir kampanya bence. ama tek bir hatla alacağımız ürünlerin sınırlı olması biraz zor duruma sokar
artık turkcell bakıcaz sağdan soldan.

KralKatili yazdı:Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birikte biz de kullanalım.

Kullanıcı avatarı
draxis
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen draxis »

KralKatili yazdı:Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

hamadah bin shabah öneririm hacı. Telefonla ödeme de düşen vergide harika joygame gerçekten insafa gelmiş. Şiddetle tavsiye ediyorum. No prob. ;)

Kullanıcı avatarı
kucucukjoe
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kucucukjoe »

Kankiler biri bana şu olayı biraz daha detaylı anlatabilirbi yaa:S Şimdi ben cep telenomuna normal kontur alıp mesaj çeksem bu itemları alabilecek miyim. eğer öyleyse müthiş olmuş bu olay :) kredi kartım yok diye hiç item alamıyordum :(

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen COREtm »

Süpriz kutularından ne çıkıyor tam olarak adı üstünde sürpriz ama belli başlı metaryaller vardır herhalde bunlar hakkında bilgisi olan var mı Hamadah'ı aldım gayet güzel performansım arttı WolfTeam'de :D Sürpriz kutular hakkında bilgide verirseniz onlardan da alabilirim

Kullanıcı avatarı
AngryBird
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen AngryBird »

Hocam kutudan çıkanlar için wolf team forumunda ki video ya göz gezdirebilirsin