Alsam mı almasam mı

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen COREtm »

Hacılar kehanet online oynayan varmı bilmiyorum ama oynayanlar bilir Yp yani yaşam puanı iksiri. Canavar kesip pvplere girerken filan rahatça kullanılan büyük iksirler var. Bunlar savaşların vazgeçilmezleri. Kimileri haksızlık olarak görse de güzel işe yarıyor vallahi. Yeni kampanya ile ikibin yp iksiri 2000 jp ye satılıyor kredi kartı olmadan hem de telefon ile. Aklınızda olsun oyunu kolaylaştırmak için inanılmaz bir yöntemdir.

Bundan alıcam ama emin değilim Kehanet Online oynayan birileri varsa yardım edebilir mi charımı geliştirmeme yardım eder mi bu

Kullanıcı avatarı
draxis
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen draxis »

arkadaşım bu iksir senin canını anlık olarak dolduruyor pvplerde,loncalar arası kadim arenada,büyük canavarları keserken birçok insan kullanıyor Turkcellin yapmış olduğu kampanya sayesinde mobil ödemelerdeki kolaylıktan dolayı kullanmayan insan yok gibi.Eğer oyunda ölmek istemiyorum diyorsan almalısın kesinlikle iş yapıyor.

Kullanıcı avatarı
Cyberyunus
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen Cyberyunus »

Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen COREtm »

Bende kara rahip var bu kampanyadan aldıktan sonra oyunda önüme hiçbir şey çıkamıyor :D

Kullanıcı avatarı
foreverbursa
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen foreverbursa »

COREtm yazdı:Hacılar kehanet online oynayan varmı bilmiyorum ama oynayanlar bilir Yp yani yaşam puanı iksiri. Canavar kesip pvplere girerken filan rahatça kullanılan büyük iksirler var. Bunlar savaşların vazgeçilmezleri. Kimileri haksızlık olarak görse de güzel işe yarıyor vallahi. Yeni kampanya ile ikibin yp iksiri 2000 jp ye satılıyor kredi kartı olmadan hem de telefon ile. Aklınızda olsun oyunu kolaylaştırmak için inanılmaz bir yöntemdir.

Bundan alıcam ama emin değilim Kehanet Online oynayan birileri varsa yardım edebilir mi charımı geliştirmeme yardım eder mi bu
hacı abi adamlar bızım ıcın yapmıs al derim ben çok işe yarıyor

Kullanıcı avatarı
draxis
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen draxis »

kampanyadan iksir alanlarla toplanıp alev zindanına girsek nasıl olur? çıkan eşyaları satar parayı bölüşürüz.

Kullanıcı avatarı
sweetpumpkin
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen sweetpumpkin »

oyundaki nickim zinguna vata sınıfındanım oyun ilk çıktığından beri oynuyorum ben böyle bir yenilikçilik görmedim cidden o kadar uğraş yerine tek bir mesajla tüm olay bitiyor ha :D şaka gibi cidden bu adamlar birşeyleri dahada güzelleştirmenin peşinde vallahi helal olsun

Kullanıcı avatarı
COREtm
Aktif Üye
Aktif Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen COREtm »

kehanet kampanyasnda yp alınca ölümsüz gibi bişey oldum yahu :P sizce pvpdemi kullanılmalı bosslardamı?

Kullanıcı avatarı
dudbox
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı

Mesaj gönderen dudbox »

al gitsin yaa kaç paralık şey içinde kalmasın boşver .D

Kullanıcı avatarı
Berna-Design
Acemi Üye
Acemi Üye

Alsam mı almasam mı