Counter Strike 1.6 Gungame Server, Ip: 80.86.90.20:27060

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
foa_61
Aktif Üye
Aktif Üye

Counter Strike 1.6 Gungame Server, Ip: 80.86.90.20:27060

Mesaj gönderen foa_61 »

Klasik tarz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, sadece gungame mapler acilir, işi bilen server manager tarafindan kurulmuştur, kişisel pvp serverdir yani dedicate sunucuya şahsi kurulumdur, server sahibi ZogisT clan eski uyesidir dolayisiyla zogist gungame mapler mevcuttur, zaten n cok tercih edlen ve sevilen mapleri koydum, oyuncunun sevmediği ve rahatsiz eden özellikler bu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!'de yoktur. Peki nedir bu oyun nasil oynanir derseniz bu aslinda bildiğimiz deathmatch mod diger bilinen adiyla CSDM, bu mod en basit silahla baslar silah ele auto gelir ve level atlamaniz gerekir bu şekilde bi sonraki silaha geçersiniz, tabi buda rakip oyuncuyu öldürerek olur, kaç kill olacagi server configine baglidir bu serverde toplamda 5 kill gerekiyor tabi level gecerken hizli yol birini bicakla kesmek buda size +1 level kazandirir ve rakip oyuncudan eksilir yani level çalarsiniz, ust silahlara gectikce ates gucunuzde artar dolayisiyla rakip oyuncuyu daha kolay oldurusunuz, fazla garantici oynarsaniz rakiplerden geriye duersiniz biraz atak oynamak size avantaj saglar, bu oyunda frag fazla onemli degildir yani ne kadar oldunuz degil sonuca ne kadar yakin oldugunuz onemlidir, serverde toplam 29 leveli bitiren oynu kazanir.

CS 1.6 GUNGAME, ERKEK OYUNU ERKEK OLANLARIN OYUNU

Gungame erkek oyunu, birazda espirisine ben gun-game man-game derim, bu oyun savaşmayi bilenlerin oyunudur, mücadele etmesini bilmeyen beceremez yada bir kac map dayanabilene bu hayatta acı yoktur, şimdiye kadar çok kez şahit oldum, kabasina 2 bicak yiyen oyundan çikip gidiyor, oyun oynama motivasyonunuz yoksa ve mücadele etmeyi sevmiyorsaniz siz bu oyunu hic denemeyin, gidin mario yada minecraft falan oynayin bu oyun herkese göre degildir kafa dagitmak ve gunluk olaylardan biraz uzaklasmak icin idealdir sonucta amac eglenmek ama tabi eglenmesini bilenlere. Benim icin oyun gungame olunca hemen kaptiriyorum, bu rekabeti yuksek bir oyun ama tabi zevkler ve renkler tartisilmz ama oyuna basladimmi hiç bir sey duşunmem kisaca kafa dağitmaya bire bir. Sonucta her oyun eskiyor, Battle Field olsun Call of dutty olsun zaten görev ve mssionlar bitttimi oyun bir kenara atılır, isterse online oynayın belli bir süre sonra sıkılır ve oyunu bırakırsınız ama cs 1.6, nerdeyse 15 yıl oldu ve modası hala geçmedi.

Servere gelip oyuncusu olan, tanitim ve raklam islerine yardimci olan ve serveri doldurmak icin katkisi olanlara benden orjinal Steam CS 1.6 hediyedir
Server bilgileri

SERVER ADI: FUKING REAL GUNGAME

SERVER İP: 80.86.90.20:27060

SLOT KAPASİTESİ: 32/32

SXE DURUMU: Sxe yok, CSF anti hile açık

SERVER MODU: GunGame

SERVER CLANI: REBEL UPRISING CLAN

ADMiNLiK: Ucretsizdir, serverde duzenli oynayan (yada gametrackerde 50 saat online suresi olan) kufur kullanmayan herkes admin olabilir.

ILETISIM: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

STEAM GROUP: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!_ veya LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Videolar

Counter Strike 1.6 gungame server map: fy_pool_day
[BBvideo 400,350][/BBvideo]

map: gg_csbase

map: gg_desert

map: gg_dusty_maze

Serverdeki mevcut haritalar (en güzel mapler acilir, duruma gore yenileri eklenecektir)
iceworld_2010
fy_snow
gg_zogist_aimshot
gg_fy_deagle_dustworld2
gg_fy_elevated
gg_mini_dust2
fy_pool_day
gg_fy_iceworld_1337
gg_dev_platform
gg_lego_arena_cs16_c
gg_sauna
fy_pool_day
fy_snow
gg_mini_dust2
gg_33_lab
gg_desert
gg_buzz
gg_mini_dust2
fy_snow2
gg_dusty_maze
gg_zogist_dangerous
gg_flatiron
fy_snow
fy_pool_day

Not: Bir suredir yoktum dostlar, askerlikti, iş güçtü derken birde yurtdışı macerası, zaman geçti işte, bu serveri bir arkadaşın rica uzerine paylasiyorum.
En son foa_61 tarafından 11 Şub 2017 [ 18:57 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gunz
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Counter Strike 1.6 Gungame Server, Ip: 94.23.207.43:27060

Mesaj gönderen gunz »

paylaşım için sağol, faydalı
güzel gungame server bulmak zor.