battlefield 2142

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

battlefield 2142

Mesaj gönderen AsilKan »

Artık savaş başlıyor.Dünya panik halinde.Yaşanabilecek toprak degil insanlarin karınlarını doyuracak yer kalmadı.Sadece pek az bir

kısmı yaşamaya uygun.Bu cografyada yapabileceğin fazla bişey yok.Savaş yada öl...

Yil 2142 Dünyayı buzullar sarmış ve dünya büyük bir paniğe kapılmıştır.İnsanların artık yaşayacak yerleri kalmamıştır.Birleşmiş

Devletlerinin yıkılmıştır ve bunu fırsat bilen uluslar birbirleriyle güç birligi oluşturmuşlardır.Bu güçler Avrupa Birliği ve Rusya'nın

önderligindeki Pan-Asya Koalisyonu...

Battlefield 2142 gelecekte geçen bir oyunumuz.12 Ekim 2006'da piyasaya çıktı.Pek çok oyunsever gibi ben de bu oyunu dört

gözle bekliyorum.Yalnız biraz üşüyeceksiniz…Zaten beni tanayanlar bilir.Hem oyun manyağıyımdır + BATTLEFİELD benim için apayrı bi oyun...(ZATEN BATTLEFİELD 2 DE KENDİMDEN BAŞKASINI TANIMAM YANİ MÜRACAAAT : WOLKY)

15 Milyar insan evet yanlış okumadınız 15 milyar nüfusla dünya, gezegenler arası bir rekoru egale etmiş ve Guinness rekorlar

kitabına girmeye hak kazanmıştır.Bu kadar insanin buzul çağıyla birlikte paniğe kapılmasını hayal edemiyorum.Değil yiyecek

yetiştirecek arazi, yasayacak yer kalmamıştır dünyada. Çok az bir kısmı yaşamaya elverişli ve bu yerlerin sahibi olmak için

savaşmaktan başka çare kalmamıştır. Başta da söyledigim gibi iki güç birbirleriyle sürekli olarak savaşa tutuşmuşlardır. Savaş Avrupa

ve Kuzey Afrika topraklarını darmadağın etmiş Afrikadakı yerlilerin ise soyları tükenmiştir …

Oyunumuz mademki gelecekte geçiyor o zaman buna uygunda silahlar ve araçlar olmalı. Size şunu söylemeliyim Asya Koalisyonu Avrupa

Birliginden teknolojik olarak biraz üstün durumda..Oyunda sizi boy boy robot mu, helikopter mi yoksa uçak mı olduğunu

anlayamadığımız iki cinsin birbirleriyle birleşmesi sonucu meydana gelmiş olan karışık kuruşuk teknolojik bir araç ta bekliyor.Tankların

kullanimi kolaylaştırılmış ve teknolojisi yükseltilmiş. Aslında abest kaçıyor; 2142'deyiz ve hala tanklar var. Oyuncuların kullandigi silah

deposunda gizlenebilen araçlar,bayağı güçlü tüfekler,uçak ve tank savarlar,elektronmanyetik bombalar,akıllı mayınlar,okul birincisi

mayınlar yani teknolojinin en son harikalari mevcut…Şunu da belirteyim kazandıkça rütbeniz artacak ve yeni silahlar alacaksınız.Artı

olarak oyunda görünmezlik seçeneği de var.Aalaşılacağı gibi kullandığımızda görünmez oluyoruz.Ancak görünmeden ateş

edemiyorsunuz ne yazık ki...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

işte resimleri

Mesaj gönderen AsilKan »

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan