Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Mesaj gönderen MaviGitar »

Resim
Oyunun Adı: Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Türü: Strateji
Yapımcı: EA Games
Yayıncı: Electronic Arts
Çıkış Tarihi: 28 Mart 2007
Konu: Yıl 2047, Tiberium -- Dünya'yı etkisi altına alan kendi kendini kopyalıyabilen dünya dışı madde -- Dünya'ya radyoaktif bir buzul çağı gibi yayılıyordu. Dünya'nın en gelişmiş teknolojisine sahip ittifaki GDI ise Tiberium'u kontrol altına almak için savaşmaya devam ediyor. Ama The Brotherhood of NOD un lideri Kane'nin Dünya için başka planları var. Kane'nin gizli örgütü Tiberium'u kontrol altina alarak insanlığı kendi çarpık geleceğine dönüştürmek istiyor.
-Not: Oyunda 3. bir ırk daha olacak. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Görüntüler: Sayfaya gitmek için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!.
Video: Boyutu 57.54MB. Yüklemek için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!.(2. Trailer -Oyun içi görüntülerde var!!-)
Demo: Boyutu 1.18GB. Yüklemek için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ben üşenmedim bu demo yu indirdim. oyun bi şaheser. strateji manyakları kalkamayacak bilgisayarının başından. zamanında da çok oynardım bu oyunu fanatikleri arasındayımdır. var mı burdada sevenleri yazın buraya. demoyu oynayan var mı? bu yeni oyundan haberi olan var mı?

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

stratejiye bayılırım.........

özellikle comman and conquer serisi dehşetti ya. ancak bu yeni oyunu ancak yazın oynayabilecem lanet olsun. o da makına kaldırırsa tabi...

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

evet biraz yüklü bi sistem istiyor ama orta karar bi bilgisayarın varsada oynayabilirsin. tabi oyunun bütün görsel nimetlerinden faydalanazsın ama olsun Command & Conquer bu oynanmadan olmaz ;)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

comman and conquer ın öncekileri red alert ve dune 2000 miydi?

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

summer, güldürdün beni...

command and conquers generals... zero hour...

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

summer yazdı:comman and conquer ın öncekileri red alert ve dune 2000 miydi?

evet. o saydıkların arasındanda en sevdiğim Dune. bunlar en eski oyunları ama hala yükleyip oynuyorum arada bir gayet başarılı oyunlarmış hiç sıkmadan oynayabiliyorum ;)

Kullanıcı avatarı
kumarbaz29
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kumarbaz29 »

MaviGitar yazdı:
summer yazdı:comman and conquer ın öncekileri red alert ve dune 2000 miydi?

evet. o saydıkların arasındanda en sevdiğim Dune. bunlar en eski oyunları ama hala yükleyip oynuyorum arada bir gayet başarılı oyunlarmış hiç sıkmadan oynayabiliyorum ;)