Realms of Mayhem

İnternet üzerinden çok oyuncuyla oynana oyunlar bu bölümümüzde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Realms of Mayhem

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim
Oyunun Adı:Realms of Mayhem (Hükümdarlar)
Oyunun Adresi
: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Oyunun Dili:Türkçe (ve diğer diller)

Arkadaşlar gerçekten süper bir oyun hem sizi öyle bilgisayarın başına da çakmıyor. Eğer tadında bırakıp,çok keyif almak istiyorsanız. Bu oyunu deneyin derim..

Oyunda tur denilen birşey var ve bu turlar bitince birşey yapamıyorsunuz.. Her 10 dakika da bir tur kazanıyorsunuz..

Önce bir lord olarak başlıyor sonra krala kadar yükseliyorsunuz. Amacınız devlet kurmak ve ülkeyi yönetmek..

Bu da halkın memnuniyeti ve ordunuzun gücüyle mümkün..

Oynayın bana hak vereceksiniz...

Üye olurken referans olarak Sabah_Imparatorlugu yazarsanız. Bu kadar emegimin karsiligini da vermis olursunuz..

Teşekkürler İyi Eğlenceler...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Oyunun 4. serveri de açılmıştır. Bilginize
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

volkan buraya daha yeni üye oldum senin mesajınında tamamını okumamışım kusura bakma yoksa sana tur kazandırmayı isterdim ben 3. serverdayım mozdursun adıyla

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Canın sağolsun da şimdi ben sende kazanıyorm. Serverini değiştirdiğin için tekrar sağol...
 !

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

öenmli değil yav zaten oyuna başlayalı 1 gün olmuştu hem orda acemiliğimizi atlattık burda daha iyi başlangıç yaptık

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Sen dur orda beraber bir Krallık kuralım adı da Kostebek_Imparatorlugu olsun ne dersin...
 !

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

yaparız, onuda yaparız, daha neler neler yaparız

Kullanıcı avatarı
staffff86
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen staffff86 »

sayı adminimiz hükümdarlar oyununa yeniden başlamış bulunmaktadır,eğer bıkmadan devam edersek belkide kendi krallığımızıda kurarız ne dersin sayın adminim??

biz şu an tushpa dünyasında oynuyoruz,ben exelans0000,sayın adminim vsabah ise SabahTurk ismiyle oynamaktadır..

oyuna girdiğininz takdirde bana oyundan bana mesaj atarsanız size seve seve yardımcı olabilirim...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

staffff86 yazdı:sayı adminimiz hükümdarlar oyununa yeniden başlamış bulunmaktadır,eğer bıkmadan devam edersek belkide kendi krallığımızıda kurarız ne dersin sayın adminim??

biz şu an tushpa dünyasında oynuyoruz,ben exelans0000,sayın adminim vsabah ise SabahTurk ismiyle oynamaktadır..

oyuna girdiğininz takdirde bana oyundan bana mesaj atarsanız size seve seve yardımcı olabilirim...

Ne demek Ufuk elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sana...Kralımız da sen olursun ;)

Bu arada Sayın Adminim falan ne oluyor Ufuk, görende beni tanımıyorsun sanır. :D
 !

Resim