Goley 5 Ağustos Yaması

İnternet üzerinden çok oyuncuyla oynana oyunlar bu bölümümüzde...
Kullanıcı avatarı
Yellowred
Acemi Üye
Acemi Üye

Goley 5 Ağustos Yaması

Mesaj gönderen Yellowred »

Merhaba arkadaşlar,
Geçen Goley’in 10 Temmuz yaması hakkında bilgi vermiştim. Umarım yararlı olmuştur ve hoşunuza gitmiştir.
Şimdi ise sizlere Goley’in 5 Ağustos yaması hakkında ufak bilgi vereceğim. Goley 5 Ağustos yaması ile birden fazla güncelleme getirdi. Bunlardan bence en önemlisi Lider Modun’daki yenilik. Lider modun da artık direkt küme yüksele biliyoruz. Bunun için mağazaya “ Uzman Kombine Kartı “ eklendi. Tabii ki sadece küme atlamıyoruz lider modunda yenildiğimiz zaman puan kaybetmeye son çünkü artık maçı sıfırlayıp tekrardan maç yapabilmek için mağazaya “ Maç Sıfırlama “ kartı eklendi. Sadece Lider modun da yenilik yapılmadı. Artık Gelişmiş lig paketleri ile Dünya’nın en büyük ve en güçlü dört ligi artık daha güçlü. Bunun ile bi r l ikte artık süper kartlar da Goley’de “ Süper Pozisyon paketleri “ ile süper oyuncuğa sahip olmak daha kolay hale geldi. Hatta oyunda benim gördüğim şuan 130-150 tane’ye yakın Süper oyuncu var. Oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden bir tanesi olan giriş etkinliği de artık geri geldi. 5 Ağustos ile 31 Ağustos arası her gün oyuna girenlere birbirinden güzel hediyelere sahip oluyor. Giriş etkinliğinin dışında Maç yap ödül kazan etkinliğinin hediyeleri’de değiştirildi ve artık attığınız gollerin tekrarını yeni kamera açısı ile daha güzel bir şekilde sanki gerçekten o golü siz atmışınız gibi bir his uyandırıyor. Ayrıca oyuncu yeteneklerine yeni efektler eklendi.
Detaylı bilgi almak isteyenler Goleycom’a girebilirler.
İyi günler.

Kullanıcı avatarı
Sezer938
Aktif Üye
Aktif Üye

Goley 5 Ağustos Yaması

Mesaj gönderen Sezer938 »

Hmm

Kullanıcı avatarı
theogloc
Aktif Üye
Aktif Üye

Goley 5 Ağustos Yaması

Mesaj gönderen theogloc »

ben denememiştim ama sağal

Kullanıcı avatarı
Cal
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Goley 5 Ağustos Yaması

Mesaj gönderen Cal »

***** oyunayan var mıdır bilmiyorum ama aynı şirketin oyunu bence onuda bir denemelisiniz.

Kullanıcı avatarı
Craster
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: Goley 5 Ağustos Yaması

Mesaj gönderen Craster »

Katılıyorum ***** güzel oyun denemelisiniz.