Güzin Ablalık Yapma..=)

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Güzin Ablalık Yapma..=)

Mesaj gönderen iSaR »

herkes su an yasadığı bi sorunu yazsın alttakide ona güzin ablalıkk yapsınn :D
Ben başlıyorum...

Annem sürekli bilgisayarın başından kalkmam için uğraşıyor...Bu konuda elinden geleni yapıyor..Bigün başarılı olmasından korkuyorum..Ne yapabilirim Güzin Abla Yada Abi... :D

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

bence çok zaman geçiriyorsan pc başında bunun anneni rahatsız etmesi çok doğal o senin iyiliğini istiyor bende çok şikayet alıyorum ''kızım gözlerin bozulcak,baban gibi gözlük takmak mı istiyorsun'' falan gibi aslında iyiliğizi istiyorlar onun yerine kitap oku gibi yorumlarda var bence biraz dinlemelisin en azından bir süre koy kendine .....Ben bu aralar çok sıkıntı yaşıyorum hatta kendimi bile tanıyamıyorum desem yerindedir yani çok sert tepkiler veriyorum bezense olmadık cümleler kuruyorum... :yuh:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Benim böyle zamanlarda kullandığım bi rahatlama yöntemi var...Yani herkeste işe yarar mı bilemem ama...Ben de işe yarıyor...Yalnız başımayken kendimle konuşmayı denerim hep...Kendimle dertleşmeyi..Kendime sorular sorup kendim cvp vermeyi...Belki Deli misin sen dersin belki ama :D gerçekten iyi oluyor...Hatta başkalarıyla konuşmaktan bazen daha iyi oluyor..Çünkü kendine istediğini söyleyebiliyorsun..Acaba ne düşünür,onu kırar mıyım diye kafa yormana gerek kalmıyor..
Bu sadece ufak bi öneri... ;)
:ok:
Ama ben bilgisayarımdan ayrı kalamam ki?? :(

Kullanıcı avatarı
gonulcelen
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gonulcelen »

bilgisayarından ayrı kalamıyosan kendin için bişiler dene. örneğin ewden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalış.kendine bi plan hazırla belirli saatlerde pc başına otur. oda olmuyosa. interneti kes:D:D

benimde bu günlerde çok ders çalışmam gerekiyo ama çalışamyıom çok sıkılıyom ne yapmam gerek.......

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ortamlada çok alakalı benimde çok çalışmam gerektiği anlarda ortamım eğer beni ders çalışmaya çekmiyorsa bitiyor çalışsamda sadece bakıyorum görmüyorum :D o an aklımdan bisürü şey geçmiş olabiliyor önce o konuların en sevdiğin taraflarını düşün mesela ben trigonometride derece grad radyan diyince bi trigonometri aşkı doğuyor :D 1 sayısal 1 sözel çalış tüm günü sayısal yada sözel yapma buda çok sıkıcıdr ve ancak biyere kadar gider...
Eski aşklar dönüşü olduğunda eskisi gibi olur mu?çok kararszm ya yeni bi başlangıç yada güvendiğim ama eskisi gibi olur mu diye düşündüğüm biri...

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

adı üstünde eskiler hep eskide kalır.eskiler döndüğünde başlanılan hiç bişi eskinin tadında olmaz.yapılan hatalar kıgınlıklar akla gelir sonra pişmanlık ardından kırıcı olunmaya başlanır bırak eskiler eskide hatırlandığı gibi güzel kalsın yeniler hep iyidir çünkü yenidir yalnız sağlam adım atmak gerekkir eskide yapılan hataların tekrarı olmaması için .
peki ben çokmu kuruntulubi insanım ya yada herşeyin hep en iyisinimi istiyorum bencilmiyim :(

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Sen haklı olduğun bir konuda bencillik yapıyorsun biraz ilgi delisi olmak herkezin hakkı bence ama biliyorsn ki benm kadar olması rahatsızlık verici :D Ewt herzaman söylüyorum kuruntu yapabiliyorsun çoğu zaman herşeyin çözümü zamanda biraz zamana bırak tilkinn dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır...

İnsanların yenilerden çok şey beklemeleri eskilerden istediklerini bulamamalarından mıdır yoksa zamanın onlara getirdiği bişey mi yenilerden bu kadar çok şey haksızlık olmaz mı ne zaman nede eskilerden beklenenlerin yarattığı bişey...

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

evet eskilerin yaptığı hatalar yenilerin yaptığı küçük bişeyi büyütür.yenilerin yaptığı hatatalrda ani çıkışlar yaparak parlamamk gerkeir onlar yeni eski yaralarında zayıf noktalarından bi haber biraz hoşgörü ve anlayış lazım karşılıklı ve eskilerin faturasını yeniye kesmemek lazım
yenler hep bitmekle bitmemek arasında gidip gelirmi?

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Her yeni birgün eski olacaktır... Ama bu demek değildir ki başka yeni olmayacak... Yeniler eskimişse git yenisini bul!! :D
Yalnızlık gelip geçici midir yoksa...Yalnız olmadığını sandığın anlarda da yalnızlık senin bir köşende gizleniyor mudur?? :(

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Aslında insan her zman yalnız olabilir yada hissedebilir diyeyim.insan nerde nasıl hissetmek istiyorsa öyle hisseder yalnız olduğunu düşündüğü zamnalarda bile biryerlerde dostlarının oldğunu onu düşünüp özlendiğini hatırlarsa yalnız olmadğını anlar.
hiç kimse yalnız değildir mesela sen yalnız değilsin çünkü köstebekforumlusun :D ve yine yalnız değilsin bak attığın msj a cvp geldi :D
bi arkadaşım depresyona girmek üzere ve hiç bişi yapamıyorum?aslında çok güçlü biri ama :(
En son feraze_622 tarafından 15 Eyl 2007 [ 23:38 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.