Güzin Ablalık Yapma..=)

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

:( Sorumlusu sen değilsen, Bişey Yapamazsın :(

Moralimi yükseltmek için tavsiyen var mı?

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

bu biraz şahsi cvp olacak ama eskisi gibi sms kübra olabilirsin değişik kaliteli sözler söyleyebilirsin bize...bizim, hayatında olduğumuzu unutmayabilirsin,ve son olarak biraz daha sıkıl ve kendini yalnız hisste 1 gün sonra kurs başlıyor siyer dersini düşün derim ben :D :D
öğrencilikmi iş hayatımı arada kaldım ne yapacağımı bilmiyorum sence ne yapayım? :?: :?:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Öğrencilik!!
Kısa ve öz bi cvp oldu ama.... ;)
Üzüntülerden sıyrılıp tekrar hayata dönmek kolay değil... bi tavsiyen var mı??

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

evet ,bence en sevdiğin arkadaşlarını size topla beraber sabaha kadar vakit geçirin film izleyin ve bunu sık sık etkrarlayın.
bazen soru sormasınlar sorumluluk vermesinler diyorum ve böyle olunca boğuluyor gibi hissediyorum bir öenirn varmı :?: :?:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Sorumluluktan kaçmak insanı boşluğa sürükler.. Boşluktaysa insan daha çok düşünür..Olabilicek veya olamayacak Herşeyi Düşünür...Bu da sorumluluk aldığındaki üzüntüden çok daha fazla üzer...Sorumluluk insanı güçlendirir... Sorumsuzluk zayıflatır...Bu yüzden sorumlulukla ve sorularla savaş...Onlar seni yeneceğine sen onları yen!!! ;)
Çok sevdiğin biri senden uzakta...Çok üzülüyorsun...Kavuşamadığına...Bu da hayatının geri kalanına yansıyor...Tavsiyeye ihtiyacım var Güzin Abla!!
:(