Türkiye'de Başbakan olsam...

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Türkiye'de Başbakan olsam...

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar şuan TC Başbakanı olarak görev alsanız neler yapardınız?

Resim

Bakalım nasıl fikirler çıkacak :)
:)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Türkiye'de Başbakan olsam...

Mesaj gönderen VSaBaH »

İlk görüşü ben belirteyim...

Öncelikle işe Türkiye'yi borç batağına sürükleyen Gümrük Birliği'ni anlaşma koşullarına aykırı durum içermesini öne sürerek fes etmeye çalışırdım... Bu kadar tek taraflı bi birlik anlaşması olmaz ( Tansu hanımın kulakları çınlasın o sardı bu belayı başımıza)

İkincisi AB'ye ultimatom verirdim. Yıllardır peşinizde koşuyoruz, ya bize kesin bi üyelik tarihi belirtir o zaman alırsınız yada artık AB'ye kapılarımız kapalıdır derdim.

Üçüncüsü milletin biraz güvenini kazandıktan sonra yastık altındaki paralarını gün yüzüne çıkarmalarını sağlar, memurlara ve işçilere bir ay maaş vermez oradan gelen kaynakla IMF'ye borçları kapatır, yetmezse 3 ay sonra bi kesinti daha yapardım. Her kesintiden sonra maaşlara belli oranlarda maaş zammı yapardım. ( Milletin güvenini sağlamayı başarırsak bu yolla IMF'nin borcunu 1 yılda faizleriyle birlikte kapatmamız mümkün )

Tabi bunları anlattığım kadar kolay yapamayacağımı billiyorum o yüzden türlü stratejilerle kapıları birbir açmak isterdim... :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

İstifa Ederdim.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:İstifa Ederdim.

Kaçıp gitmek neden? Bu ülke bizim değil mi? Kaçacak olanlar bu ülkeyi bölmek isteyen huzuru bozan kansızlardır...

Biz niye kaçıp gidelim ki?
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Ülkeden kaçmam canım :D
Ben yapamayacağım şeyi yapmam ;)
Herkesin yapabileceği bir şey vardır.
Ve yapabilme gücü.
Benim başbakanlık yapmaya gücüm yetmez.

Kaldıramayacağımız sorumluluklar alırsak durumu daha da kötüye götürmez miyiz?