Üsteki kişiyi nasıl bilirsiniz???

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bayağı yeni bilirim HOŞGELDİN! :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

internet kurdu, bilgisayar delisi

Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

daha önceden bu foruma üye olmuştum ama daha yeni uğraşmaya başladım zaten baktığım günden beri de en çok Mr_fantastic o yorum yapıo bnce ii çalışıyo...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

fazla bi tanışmışlıımız yok ama avatarını beeniyom hep :lol:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Forumumuza yeni geldi ama eskileri bile gölgede bırakacak kadar çalışkan...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

Forumumuzun ilham aynağı ulu kişisi kurucu webmaster admin o bizim HERŞEYİMİSSSSS :lol:

bu arada bayaa yöneticilik tecrübem vardır forumlarda haberinis olsun aklınısın bi köşesinde bulunsun yane :lol:

Kullanıcı avatarı
karakan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen karakan »

ya ne yalan söylim bu oyun öok basit ve de insanların birbirine bol bol yalan söyleyebileceği bi oyun. bence daha yaratıcı olmalısınız. genede oyunun gerektirdiğini yapim ve yorumumu yapim
mythbuster denilen arkadaş çok iyi biridir. çok dost canlısı, allah bir iyi bir kız. arkadaşlarına düşkün, eli açık, iyi huylu bi kız. neyse bu kadar iltifat yeter.
iyi salladım ama heeeeee
:axed: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

yannıs üsttekini övcen kafana göre birini değil.... ben söliim seni pek sevmedim oyun konusunda bak yalan sölemiyom gördün mü :lol:

Kullanıcı avatarı
karakan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen karakan »

valla dayanamadım
kendi hakkımda yorum yapıcam. ben çok iyi huylu iyi futbol oynayan, iyi rap şarkı söyleyen, devamsızlık yüzünden okulda kalma ihtimali olan ama bunlara rağmen hayata pozitif bakan, hayatı pek önemsemeyen biriyim. bu arada rap dinleyenler özellikle hakkımda yorum yaparsa sevinirim :lol: bu arada bu oyunu çok sevdim demek isterdimLİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

ya arkadaşım bende rap severim rap sölerim ama bu kadar teşhir etme kendini bence :roll: ayrıca lütfen oyunun kurallrını bozma üstteki kişi hakkında yorum yapacaksın...

bak seni sevmeye başladı hafiften :lol: sırf rap adına bak yoksa hoşlanmadım başta senden :lol: