Şimdiki aklım olsaydı...

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen Veda »

Beşe kadar mı??? :yuh: :yuh:
Ben katılmıyorum. Bir kız evladı ileride Allah'ın izniyle çocuk yetiştirecek, evlat yetiştirecek, Allah'a kul yetiştirecek. Bunun için bile okunur. Yani illa meslek sahibi olmasan bile -ki olsak ne olur yani- bir anne adayı okumalı, kendini yetiştirmeli. Bu kafayla çocuk yetiştirilemez artık günümüzde. Ben böyle düşünüyorum. Kızların erkeklerden eğitim yönünden geri bırakılmasına karşıyım. Biz anne-baba olacağız. Özellikle örnek olacağız, model olacağız! Bunlar gözardı edilecek şeyler değil!..

(Bu işsizlik hikayesini başka kişilerden de duydum.)

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

GS Rh (+) evet ;) buda atlanmıcak kurallardan biri.... Allaha şükür onlardan değilim ... o konuda şimdiki aklım olsa dicem bi durumum yok zamanımı planlı bir şekilde kullanıyorum.. OLanLarda kendileri düşünsün artık ;) bunada değindiğin için teşekkürler ablacım :oley:

Veda evet olabilir :)

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

süpürgesiz_cadı :

Fikirlerine saygım sonsuz ablacım ama okumak pişmanlık gerekçesi değil birsürü kapalı öğretmenlerimiz var ...
Bilmiyorum yinede herkezin kendi düşüncesi sen nasıl mutlu oluyorsan doğru olduğuna inanıyorsan onu yap ablacım...
Hayat sana hem gülsün hüsrana uğratmaması hep mutlu kılması dileğiyle.. ;)

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

Allah razı olsun Ablacım ,inşallah bu tek benim için değil bütün kardeşlerim içinde isterim... evet okumak güzel ama bu şekilde değil eşarbımıza el uzatmasalar.... neden tamamen kapalı girmek varken okul önlerinde acılmak zorunda :( benim istemediğim yönleri bu işte... Umarım doğru yoldan ayrılmayız Kırdısam af ola herkes düşüncesinde özgürdür.... :slm:

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

süpürgesiz_cadı yazdı:Allah razı olsun Ablacım ,inşallah bu tek benim için değil bütün kardeşlerim içinde isterim... evet okumak güzel ama bu şekilde değil eşarbımıza el uzatmasalar.... neden tamamen kapalı girmek varken okul önlerinde acılmak zorunda :( benim istemediğim yönleri bu işte... Umarım doğru yoldan ayrılmayız Kırdısam af ola herkes düşüncesinde özgürdür.... :slm:

Hayır canım tabikide kırılmadım sende beni yanlış anlama sakın fakat dediğim gibi bu bugun olan bi kanun yasa değil ki niye bu kadar inat ediyorlar onu anlamıyorum ..
Hayır zamanında serbesti bu kanun yeni çıktı desem bu isyana hak vericemde laiklik diye bişey var ..
Daha öncede söylediğim gibi h.z ALİ'' BANA BİR HARF ÖĞRETENİN KIRK YIL KÖLESİ OLURUM ..''
demiş kırk yıl kölelik ne demek şimdi bizler 1 sn yapmayız bırak kırk yılı ama dediğim gibi herkez görüşünde özgür seninde fikirlerine saygı duyuyorum..