Şimdiki aklım olsaydı...

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Şimdiki aklım olsaydı şunu yapmıştım yapmazdım ya da şunu yapmamıştım keşke yapsaydım deyip tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz buyrun...

Benim şimdiki aklım olsaydı ilköğretimi bile bitirmezdim
(kendimce sebeplerim var, başörtüsü işte, başörtümle istenmediğim yere gitmişim :tuh: )

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen Veda »

Şimdiki aklım olsaydı yazın duygularımla değil aklımla hareket ederdim. Hayatta bir kerecik de olsa yapmalıymışım onu.

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

dikenüstünde yazdı:Şimdiki aklım olsaydı şunu yapmıştım yapmazdım ya da şunu yapmamıştım keşke yapsaydım deyip tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz buyrun...

Benim şimdiki aklım olsaydı ilköğretimi bile bitirmezdim
(kendimce sebeplerim var, başörtüsü işte, başörtümle istenmediğim yere gitmişim :tuh: )

Hıııım bakalım sımdı..!

Cok yanlıs dusunuyorsun...Iyıkıde sımdıkı aklın yokmus..
Kımse kımsenın basortusune saygısızlık yapmıyorkı dınını suıstımal etmıyor kı..!

Bırsuru kapalı ogretmenımız var kapalı hatta benım ogretmenım bıle kapalı 5 vakıt namazını kılan bırıydı okul cıkıslarında kapatırdı...

Otekı yandanda LAIKLIK var onu ne yapacaksın...Sen sakın kız cocugun fln olursa okutmamazlık yapma cahıllık yapmıs olursun...

BANA BIR HARF OGRETENIN KIRK YIL KOLESI OLURUM...
Kırk yıl koleleık ne demek 1dk bıle yapmayız..
(hz. ali tarafından, eğitimin ve eğitimcinin önemini vurgulamak üzere söylenmiş cümle.)

Gercekten senın adına cok uzuldum boyle bır dusunceye sahıp oldugun ıcın..
Sadece basını ortmek ıs degılkı ımanın kuvvetlı olmadıktan sonra kı dınıne cok duskunsun sanırım..Kı dınımızde nıkah dusen kısılerle konusmamız bıle GUNAH..

Bu konu cok tartısılır bır durumda ıyısımı ben burada noktalıyorum...

BENI YANLIS ANLAMA SAKIN TAMAM..
;) ;) ;)
En son GS Rh (+) tarafından 25 May 2009 [ 00:18 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Şimdiki aklım olsa...aynı hataları tekrar yapardım...

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Şİmdiki aklım olsaydı geometriye çok çalışırdım. :((

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen Veda »

Değersiz insanlara değer vermezdim. Gereğinden fazla. Ama neeeeeeeeerden bileceksin?..

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

şimdiki aklım olsa okumakla hayatımı tüketmezdim.... :((

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Şimdiki aklım olsaydı...

süpürgesiz_cadı yazdı:şimdiki aklım olsa okumakla hayatımı tüketmezdim.... :((

Eğer okumasaydııın ...
İlerideki yıllarındada emin ol ki şimdiki aklım olsaydı okur mesleğimi elime alır ayaklarımın üstünde durabilirdim derdiin.. ;)

BUGÜNÜNDE ÇEKTİĞİN BÜTÜN SIKINTILAR VERDİĞİN EMEKLERİN HEPSİNİN KARŞILIĞINI SANA EN GEREKLİ OLDUĞU ZAMANDA..
''HAYATA TUTUNMAYA İLK ADIMLARINI ATMAYA'' BAŞLADIĞIN ZAMNDA EMİN OL Kİ AYAKLARINI YERE SAĞLAM BASMANA VE KENDİNE OLAN GÜVENİNİN DAHA ÇOK ARTMASINA YARDIMCI OLACAK.. ;)

'' TÜKENMİŞ BİR HAYATIN DEĞİL DAHA HİÇ BAŞLAMAMIŞ BİR HAYATIN VAR... !!! ''

=D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Şimdiki aklım olsaydı...

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

GS Rh (+) yazdı:

Eğer okumasaydııın ...
İlerideki yıllarındada emin ol ki şimdiki aklım olsaydı okur mesleğimi elime alır ayaklarımın üstünde durabilirdim derdiin.. ;)

BUGÜNÜNDE ÇEKTİĞİN BÜTÜN SIKINTILAR VERDİĞİN EMEKLERİN HEPSİNİN KARŞILIĞINI SANA EN GEREKLİ OLDUĞU ZAMANDA..
''HAYATA TUTUNMAYA İLK ADIMLARINI ATMAYA'' BAŞLADIĞIN ZAMNDA EMİN OL Kİ AYAKLARINI YERE SAĞLAM BASMANA VE KENDİNE OLAN GÜVENİNİN DAHA ÇOK ARTMASINA YARDIMCI OLACAK.. ;)

=D> =D> =D>

Yok Fazla katılmıyorum 5 e kadar oku tamamdır. ;) sonrası için zaten İslam dininin kırıterleri var ne yazıkkı biz bunu göz ardı ettik (kendi adıma konusuyorum) şimdiden sonra akıllandım... İSlam dini bi kere kadına vermemiş ev gecindirmeyi HErkesin konumu belli BAk Bayanlar iş sahibi olcam diye BAylar işsiz kalıyor.(haksızsam söyleyin durum acıkca ortada ) o yüzdende bayanın gecim derdi kalmaz eğer gerektiği yerdeyse....herkes yerini ve konumunu bilmeli bence.... ayrıca bu benim değil islamın görüşü :)

evet ben hayatıma yeni başladım.....
saygılarımla vesselam.. :slm:

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Şimdiki aklım olsaydı...

süpürgesiz_cadı yazdı:
GS Rh (+) yazdı:

Eğer okumasaydııın ...

=D> =D> =D>

Yok Fazla katılmıyorum 5 e kadar oku tamamdır. ;) sonrası için zaten İslam dininin kırıterleri var ne yazıkkı biz bunu göz ardı ettik (kendi adıma konusuyorum) şimdiden sonra akıllandım... İSlam dini bi kere kadına vermemiş ev gecindirmeyi HErkesin konumu belli BAk Bayanlar iş sahibi olcam diye BAylar işsiz kalıyor.(haksızsam söyleyin durum acıkca ortada ) o yüzdende bayanın gecim derdi kalmaz eğer gerektiği yerdeyse....herkes yerini ve konumunu bilmeli bence.... ayrıca bu benim değil islamın görüşü :)

evet ben hayatıma yeni başladım.....
saygılarımla vesselam.. :slm:

İslamın görüşünde de site site gezmek yok ablacım buda benim görüşüm...!!!
En ince ayrıntısına kadar düşünücek olursak boş ve gereksiz vakit çünkü dinini ayırabilirsin zamanlarını...