Ustteki Uyenin Neyini Beyendin?

Buraya forum içinde oynanabilecek küçük oyunlar,zeka bulmacaları vb. oyunları koyabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Ustteki Uyenin Neyini Beyendin?

Mesaj gönderen sıfır »

Evet arkadasl bu oyun soyle benden sonra gelen kisi avatarımı mı yasımı mı imzamımı rutbemimi begendigini soyliycek onun altındakide aynılarını ona oyle oyle devam edicak Simdi;

Alttaki Neyimi Begendin?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Azimin ve sabrını...

Ben ona bir zamanlar bir söz vermiştim. Bu forum ilerde çok büyük olacak diye.. (Ozamanlar forumda online 4-5 kişi var) O bana inandı ve pes etmedi.. Sürekli çalıştı sürekli çaba gösterdi. Hiç pes etmedi..

Allah (cc.) şükür ben sözümden yalancı çıkmadım O da sabrının karşılını aldı. Günde 112 TEKİL 317 ÇOĞUL (şimdilik tabiki...) hit alan bir foruma SUPER MOD oldu...;-) ...

112 lerin 11112, 317lerin 31700 olması dileğiyle... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Lisede 4 yıl aynı sınıfta okuduğum bir kişinin avatarını beğendim diyemem heralde.Volkan senin en çok arkadaşlığını ve herkese yardım etmeye çalışmanı ve herşeye iyi niyetle yaklaşmanı ve bisikletini :-) beğeniyorum.

Bakalım benim birşeyimi beğenen çıkacak mı? :-)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Senin birşeyini beğenmeyenin şu gösteremediğim elimle alnını karışlarım.. :twisted:

Ben de senin doğallığını, içtenliğini ve bir de soğuk da olsa esğrilerini çok beğenirim.. 8)

Valla niye bilmem ama başka birinin ağzından duyduğumda gülmeyeceğim esprilere, sen anlatınca gözlerim yaşarana kadar gülüyorum.. :lol:

Bir de Başbakanlık idealin var ya işte onu çok beğeniyorum. Çünkü son derece iyi yapabileceğine inanıyorum... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

tanıdığım kadarıyla herkese yardımcı olmaya çalışmanı, destek vermeni, dürüstlüğünü ve her zaman keyifli olmanı seviyorum :D

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

çalışmasını, azmini, imzasını ve deeeee takımını beğen dim :D:D:D Alayına isyan BEŞİKTAŞ

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Foruma bağlılığını, arkadaşlığını, Gıdacılığını ve de Beşiktaş fanatikliliğini beğenirim.. Sevgili adminimin... :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
genetic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen genetic »

Kostebekcılere ilgi ve alakasını, ayrıca kendını bu foruma adamıslıgını!!!!

Kullanıcı avatarı
düş
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen düş »

fenerbahçeli oluşunu.........

Kullanıcı avatarı
serife
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen serife »