mail adresinizi garantiye alınn(programsız) ( serooo)

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

mail adresinizi garantiye alınn(programsız) ( serooo)

Mesaj gönderen serooo »

arkadaşlar herkes bilir şifrenizi unuttuysanız LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden adresinizi yazıp güvenlik kodunu girersiniz ve karşınıza;

:ok: adresinize bir şifre değiştirme linki yollamak
:ok: bir de gizli soru cevaplama seçenekleri gelir

bizim işimiz mail kutumuza gönderilecek olan olan sıfırlama linki ile. onu işaretleyip mail adresimize hotmail den mail gelmesini sağladıktan sonra ;
önce linkin özellikleri: tek kullanımlıktır bir kez kullanıldıktan sonra çöpe ayrılır ve bir daha kullanılmaz.
amacımız: o link bizimm her zaman ulaşabileceğimiz bir yerde muhafaza etmektir pc olabilir kağıda üşenmeden yazmak olabilir :D vs.

:ok: sonuç olarak adresimizin şifresi çalındı, unutuldu ..... bizim kontrolümüzden çıktı yanii... ne yaapacaz? hemen adres çubuğuna o linki yazıp karşımıza çıkan sayfadan şifremizi yenileyeceğiz ve tavsiyem ilk olarak gizli sorunuzu ve yedek mail adresinizi de tekrar düzeltmek olur..
selametle :::...serooo...:::
kimse bana kfl falan vermesin ben karşılık beklemeden yapıyorum maksat insanlığın öldüğü yerde ufacıkta olsa onu diriltmeye çalışmak.