Arkadaşlar lütfen yardım ediin

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Arkadaşlar lütfen yardım ediin

Mesaj gönderen feraze_622 »

bir kaç gündür msn ye giremiyorum üye ismimi ve şifremi giriyorum bağlanırken anında sorun gider çıkıyor sorun giderde hiç bir sorun çıkmıyor onar ı tıklatıyorum onarıldı diyor ama yine girmiyor msn yi tekrar yükledim ama sonuç yine aynı.
arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekürler benim bu bilgisayarla internetle sorunlarım hiç bitmeyecek offf. :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

feraze_622, şimdi sorun sadece senin e-posta adresinde mi görülüyor yoksa o bilgisayardan girilen tüm e-posta adreslerinde mi?

Eğer sadece senin ki açılmıyorsa sorun senin e-posta şifrende olabilir. Ama hiçbir MSN adresini açmıyorsa sorun bilgisayardan kaynaklanıyordur.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

hiç bir e-posta açılmıyor.off ya.... volkan hiç bitmeyecek herhalde bu internetin sorunları :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

feraze_622 yazdı:hiç bir e-posta açılmıyor.off ya.... volkan hiç bitmeyecek herhalde bu internetin sorunları :(

Valla öyle Merve, hep seni buluyor bu aksilikler..

Şimdilik bunla idare et Merve! Buradan MSN adresine giriş yapabilirsin...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

teşekürler volkan önce msn ye giriyordu internete girmiyordu şimdi tam tersi msn çok önemli olmuyor ya internete girsinde. tekrar teşekürler.

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

msn için denetim masasından gir program ekle kaldır yap sonrada kaldır sonra da msn 8 yi kullanıyorsan tekrar yükle kullanmıyorsan onu bul yükle düzelir.. hadi kolay gele..

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

modeminin kodlanması gerekli büyük bi ihtilmalle bnmde başıma gelmişti bi keresinde