Müjde!!! Msn iniz HACKlense BiLe Geri ALAcAkSınıZ...

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Müjde!!! Msn iniz HACKlense BiLe Geri ALAcAkSınıZ...

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Şimdi artık msn çalıcıları zor durumda sizinle ilgili tüm bilgileri değiştirsinler(şifre,gizli soru) çalınan msn geri alınabiliyor.Hem de programsız ve çok kolay bir yöntemle.

Öncelikle mail hesabınızı açın.
seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum
Bu yolu izleyin!
Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!
Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.
MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.
Sizde yazın ve DİKKAT:
Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir!
O yüzden birden fazla linki saklayın .Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:

Profilinizi!
Gizli sorunun cevabını!
Diğer e-posta adresini!

Ama Şunu unutmayın Linkler 24 saatliktir o yüzden hergün 2 dk bile sürmeyen bu işlemi yaparsanız msninniz çalınsa bile geri alabilirsiniz.
Hatta 2. bir mail adresinize özellikle gmail adresinizi yazarsanızda şifreleriniz çalınırsa ona şifreleri yollayabilirisniz.
Çünkü gmail şifresi çalmak hotmaile göre daha zor anca gmail fake gibi şeylerle oda ama.Yinede o adresinizdekileride çalabilir en iyisi siz her gün kendinize yollayacağınız bir linki alın ve kaydedin.

THE_MILLER ' a teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Paylaşım için teşekkürler parola sıfırlama linkimi aldm umarım yinede kullanmaya gerek kalmaz :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E, çok güzel düşünülmüş bir fikir ancak sende biliyorsun ki yasal yollarla MSN alınabiliyor.

Köstebek Forum üyelerine benden bir torpil olsun. Şayet MSN adresiniz çalınırsa mutlaka beni bulun. ;)

Umarım bana işiniz düşecek duruma gelmez ve MSN'nizi çaldırmazsınız ama çalınırsa da oturup yas tutacak değilsiniz hani...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

:) Benim Mesajımda Reklam Yapmak Yasaktır!:)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı::) Benim Mesajımda Reklam Yapmak Yasaktır!:)

Kardeş benimki reklam değil yardım teklifi sadece. Köstebek Forumun üyelerinden para alacak değilim heralde. Ama dışarıdan isteyen olursa 1 e-posta 100 $ :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim