msn hazineleri

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

msn hazineleri

Mesaj gönderen sıfır »

Burun arkadaslar sızlere zor bulabılecegınız guzel fake ler hazır bır sekılde
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bu program ise karsı tarafı tam bır gıcık edıcı bı porogram dır. ıstedıgınız kadar online_oflıne gosterebılıyosunuz kendınızı karsıdakıde kafayı yıyo otamatıkman
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... e.rar.html

Bu programda karsı tarafı delı edıcek bı program sınırsız tıtresım ınanın ben denbıyorum karsı taraf yapamıyo sız yapıyosunuz delı oluyolar

Burda ise kamera olayına son noktayı koyuyoruz kamerada vıdeo ızletıyoruz ve mılletı sasırtıyoruzz (her turlu fılm ızletme sansınızz ouyor )

burdada msn dıscovery programı bulunmakta bu program ıse karsı tarafın makınesı kırdıracak kadar ıı bı program ben sıze programın komutlarınıda verım sız sadece makınenıze yukleyın vede karsı tarafı sınır edın
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... y.zip.html

Kullanıcı avatarı
cexcex
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen cexcex »

sınırsız titreşim yollama guzelde trojen virusu var kardeş.4 tane antivirus kullanıyorum hepsi delirdi alarım lar çaldı.anında bilgisayardan sildiler. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kullanıcı avatarı
cexcex
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen cexcex »

kardeş bu programlar sorun veriyor.ben mi yapamadım.biri erişme hakkınız yok diyor biri başka şey.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

evet ya bende de olmadı