%100 maıl şifresi çalma yöntemi

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

%100 maıl şifresi çalma yöntemi

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

TAMAMINI MUTLAKA OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ

Böyle başlık açmak zorunda kaldım kusura bakmayın, ama yeni kullanıcılar bu tuzağa düşüyor ve bizlerin görevi bunu yapan şerefsizlere karşı onları uyarmak.

Arkadaşlar bu forumda veya başka sitelerde " %100 Mail hack, Şifre çalma ve geri alma " gibi konular açılmakta. Bazı yöntemler doğru olabilir ama asla %100 Değildir. %100 vs. deniliyorsa işte o zaman bunda bir terslik vardır.

ŞİMDİ ALINTI KISMI İNCELEYİN VE ALINTIDAN SONRASINI OKUYUNUZ :

Alıntı:
Mailin konusu "retrieve password" yaz
Gidecek adres bölümüne:" [email protected]" yaz.
Mesaj bölümüne aşağıdakileri aynen msj olarak yaz ve belirtilen alanları eksiksiz doldur.

Msj bölümüne yazılacaklar:
kurbanın hotmail adresi.([email protected]) /cgi-bin/start/v7.03/method=getassmachine+''kendi hotmail adresini yaz''
{M27568&java-&rsa '' kendi hotmail şifreni yaz ''

YeniBir Password server- Webmail hack

Bu maili gönderdikten sonra sana "from:system subject:system reg message" başlıklı mail gelecek ve bu mailde o kişinin hotmail şifresi olcak .

Bakın arkadaşlar böyle bir tuzağa nasıl düşüyorsunuz anlam veremiyorum. Adam böyle konu açıyor ve XXXXX yazdığım kısım kendi mail adresi.
Şimdi sen büyük boyutlarda yazdığım yere Mail adresini ve ŞİFRENİ yazıyorsun.
Akıl alacak işmi neden şifrenizi yazıyorsunuz ( buna inan kişilere söylüyorum ) sonrada bu konuların altına ben denedim şifre gelmedi diyorsunuz.
Geçmiş olsun adam şifrenizi aldı bile ve ava giderken avlanmak işte bu.

Lütfen bu tür konuları nerede görürseniz görün asla inanmayın, hemen o sitenin yöneticilerine haber verin.
Eğer ki bu tuzağa düşmüşseniz adam 24 saat pc başında olamayacağı için bir şansınız var.
Hemen şifrenizi ve gizli sorunuzu ne varsa ( ülkeye kadar ) değiştirin. O bakmadan kurtarma şansınız var.

Ben görevimi yaptım ve üyelerimi uyardım, artık size kalıyor gerisi. Uyarın ve bildirin.

Saygılar

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

teşekkürler kardeş...

Kullanıcı avatarı
bbb
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen bbb »

saol gardaaaş baba ben herkese diyorum ama kimseye anlatamadım ben bunu bari sen yazda sen anlat yaa
insan hiç kendi mail adresini oraya yazarmı ha
varrrooll bee işte adam buuu neyse görüşürüz yine yakında karşınızda tecrübeli üye olacak onuun için tşkler canlarr

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Bu bizim görevimiz. Herkese kanmayalım...Sende sağol

Kullanıcı avatarı
fil_evindekiruh
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen fil_evindekiruh »

Aaaaa bak olaya hiç böööle bakmmıştım... Ama yazmamıştım da şifremi. Başkası neden maillerimi okusun ki diye düşünüyordum... Ama yapıyorlar... Uyarın için sağol ..Çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
TürK_HackeR
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen TürK_HackeR »

saol kardeşş

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

fil_evindekiruh yazdı:Aaaaa bak olaya hiç böööle bakmmıştım... Ama yazmamıştım da şifremi. Başkası neden maillerimi okusun ki diye düşünüyordum... Ama yapıyorlar... Uyarın için sağol ..Çok teşekkürler.

TürK_HackeR yazdı:saol kardeşş
:arrow: Dedğim gibi insanları bilinçlendirmek görevimiz.

Kullanıcı avatarı
kafkas36
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kafkas36 »

arkadasim cok dogru yazmisin ama benim sifrem hic yoken gitti hata arkadasim yokken pc acik degikdi 35 gun sonra acti izin dönusu sifresi otomatikmen kayitli idi actimi kendiliginden kayita idi evde kimse olmadigi icinde kimse girmedi ama onunda sifresi gitmis bu nasil olyor peki yardimci olursaniz sevinirim

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

çok tşkler kardeş bilinçlerdiğinin için

Kullanıcı avatarı
siyah34
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siyah34 »

teşekkürler söylediğin için tuzağa düşmeden kurtuldummmm.....