sizi engelleyenleri ne link le nede programla gör :D(serooo)

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

sizi engelleyenleri ne link le nede programla gör :D(serooo)

Mesaj gönderen serooo »

çok basit msn açıkken davet eti tıkla ki onun adresi orada olmayacak orada diğer olacak diğeri tıklayın ve şüphelendiğiniz adresi yazın eğer gelmiyorsa good bye engellendiniz demektir :D

selametle serooo
En son serooo tarafından 22 Eyl 2006 [ 20:15 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

heee anladım ama eğer engellenmişsen o kişi online olmaz ve o online olmazsam onu davet edemem ki zaten yanlış mıyım??

Yoksa ben mi yanlış anladım. :-?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

??
En son serooo tarafından 10 Eki 2006 [ 23:00 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

serooo yazdı:yok aşkım eğer onun nette olduğunu biliyorsan bu işe yarıyan bir yol

öptüm seni sarışınım :D :axed: :axed: :axed:
ne iş aşkım falan

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

yok bişi
En son serooo tarafından 10 Eki 2006 [ 23:01 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
GiresunLuu
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen GiresunLuu »

DOSTUM DAHA BASİT YÖNETİMİDE VAR SENİ KİMİN ENGELLEYİP SİLDİĞİNİ ÖĞRENMENİN NASIL MI AYNEN AKRATIYORUM

ARAÇLAR+SEÇENEKLER+GİZLİLİK+ AÇILAN PENCEREDE MSN LİSTENDEKİ KİŞİLER VARDIR SOLTARAFDAKİ KİŞİLER SENİN ŞUANDA LİSTENDE OLANLARDIR ONLARIN HERHANGİ BİR MSN ADRESİNİN ÜZERİNE SAĞ TIKLIYORSUN EĞER SİL SEÇENEĞİ BELİRGİNLEŞİYOR İSE O KİŞİ SENİ SİLMİŞTİR DEMEK AMA EĞER SİL ÖZELLİĞİ BELİRGİN DEĞİLSE O KİŞİ SENİ SİLMEMEİŞTİR HADE KOLAY GELE

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

doğrudur