KENDİ GMAIL İNİZİ ALIN

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

KENDİ GMAIL İNİZİ ALIN

Mesaj gönderen sıfır »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden kendi gmail inizi alabilirsiniz tepede boş olan kısma mailiizi yazın ve submit e basın mailinize bakarsanız donkey adlı birinden (en azından bana öle gelmişti seneler önce) gmail davetiesi alıosunuz böölece beleş 100 tane davetiye daatabilir durumda mythbusterden az kullanılmış gmail :lol:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Dur bakalım bir deneyelim..Bunda da bayağı beklemen gerekir. Sırada 917 kişi var diyor..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

alırsın alırsın :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
sanalyama
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sanalyama »

VSaBaH yazdı:Dur bakalım bir deneyelim..Bunda da bayağı beklemen gerekir. Sırada 917 kişi var diyor..
abisi alırsan bana da haber ver :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

sanalyama yazdı:
VSaBaH yazdı:Dur bakalım bir deneyelim..Bunda da bayağı beklemen gerekir. Sırada 917 kişi var diyor..
abisi alırsan bana da haber ver :D

Yok benim ihtiyacım yok ama siz isterseniz. Ben gönderirim. Siz bana bir mail yazın göndereyim hemen...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim