Nedir bu fake diyenler buyrun bakın (serooo)

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Nedir bu fake diyenler buyrun bakın (serooo)

Mesaj gönderen serooo »

Evet Arkadaşlar Bu Günlerde Herkes (Bu İşe Yeni Başlayanlar) Fake Mail Nedir Ne İşe Yarar Diyor ve Öğrenmeye Çalışıyor Peki
Nedir Bu Fake Mail İşte Bizim Konumuz Bu Yapacağımız İşlemler Sırasıyla;

1-)Fake Mail Nedir ve Ne İşe Yarar?
2-)Fake Mail Yapmak İçin Nelere İhtiyaç Vardır?
3-)Fake Mail Nasıl Yapılır...

1-)Fake Mail Nedir ve Ne İşe Yarar?

Fake mail günümüzde kullanılan belli başlı mail adreslerinin kullanıcı adı ve şifresini elegeçirmek için uygulananların en kullanışlısıdır.Fake mail
kullanıcının dikkatsizliğinden faydalanarak ona her zaman gördüğü bir sayfanın sahte kodlarını(fake) gösterip onun dalgınlığından faydalanıp
mail adresini çalmak için uygulanan yöntemdir.Yani adama bir link yolluyorsunuz adam buna tıkladığı zaman herzaman gördüğü ve kullandığı
mail servisinin ana sayfasını görüp hiç şüphelenmeden kendi eliyle size kullanıcı adı ve şifresinin yolluyor.Size de şifre ve gizli soruyu değiştirmek
kalıyor bunu html denilen kodları kullanarak yapıyoruz, bu kodlar sayesinde adam yooladığımız linke ne yazarsa yazsın bizim yönlendirme için
yazıdığımız mail adresimize gelir.

2-)Fake Mail Yapmak İçin Nelere İhtiyaç Vardır?

Hazır Fake Kodları En Altta başka fake kodlarıda werdim aynı işlemi o kodlara da uygulayabilirsiniz
Bu Kodları Upload Edebileceğimiz (Yükleyebileceğimiz) Bir Web Sitesi (Mynet in Kullanıcılarına Verdiği 10 Mb.lık Web Sitesi Bizim İçin İdeal)
Öncelikle 1 Adet PC (Bilgisayar ve Ek Donanım Klavye-Mause -Monitör Gibi )
Son Olarakta Bir Adet Kullanıcı Buda Siz.Birazcık Bilgisayar Kullanabilme Yeteneği .

3-)Fake Mail Nasıl Yapılır

Ewet arkadaşlar malzemelerin içerisindeki mynet in web sitesini nerden ve nasıl alacağınızı söylemek istiyorum öncelikle.Şimdi mynet tüm
kullanıcılarına 10 Mb.lık web sitesi veriyor.Bunu almak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! dan bir adet mail adresi almanız yeterli.Mynet ten mail adresini alıp
mailimize giriyoruz.Üst kısımda 15-20 adet sekme war.Bunlardan en üst sırada soldan 3cü veyea 4 cü nde mysite yazmaktadır evet işte buldunuz
.Bunu tıklıyoruz açılan sayfada solda ki sekmelerden enüstte hazır site aracı sekmesine tıklıyoruz.Açılan sayfada bizi iki seçenek beklemekte
kişisel sitem ve kurumsal sitem.Biz kişisel sitemi seçiyoruz sağ altta dewamı seçiyoruz, diğerini seçersek ne olur bilmiyorum daha önce hiç
denemedim bi gün denerim .Sonra çıkan birkaç sayfa sadece formaliteden ibaret.Diğer sayfa,sayfada kullanmak istediğiniz ek sayfalarla ilgili
bir sayfa burdan sadece ana sayfayı seçmemiz yeterli ve tekrar sağ alt köşedeki dewama tıklıyoruz.Sonra ki sayfada formalite burdan
beğendiğinizi seçin bu arada sizden ana ve alt kategori belirtmek için 2 seçenek sunulacak bunları seçtikten sonra dewam demeyi unutmuyoruz
zaten devam demez iseniz ilerliyemezsiniz. Burasıda formalite olduğu için burayı da sallayın bu söylediklerimin arasında sizden bir klasör ismi
isterse onude sallayın hatta buraya salladım bile yazabilirsiniz .Sonra ki aşamalarda sizin web sitenizin anasayfası çıkıcaktır karşınıza
buralarda başlık buraya gelecek vb. gibi bişiler yazıyodur işte burasıda önemli aşağıda 8-10 seçenek wardır yazı ekle,resim ekle,link ekle,falan filan
ekle gibi seçenekler wardır.Biz biraz ortalarda bulunan sil sekmesine tıklıyoruz ve sayfadaki tüm yazı ve resimlerin yanındaki kutucukları
işaretliyoruz ve sağ alt köşeden dewamı tıklayıp sayfayı boşaltıyoruz işte bunu yapmaz isek daha sonra sistemimizde böyle bir web sayfası
kaydı bulunmamaktadır lütfen mynet e başvurun diye mynetin klasik web sitesi hatasını görüyoruz ama bunun sebebini bir türlü bulamadım .
Bulan warsa yazsın bizde öğrenelim.Sonra yine aşağıdaki seçeneklerden yazı ekle seçeneğini tıklıyoruz ve yine bir şey yazıp sayfamıza ekliyoruz.
Bunu sayfamızın rastgele bir yerine rastgele bir yazı yazarak yapıyoruz ve son olarakta aşağıdaki seçeneklerden siteyi yayınla diyoruz.Bu seferde
Bizden sitemiz yayınlamak için bir klasör ismi giriyoruz yani sallıyoruz .Herkes aynı şeyi yazmasın başka başka şeyler sallayın.Ewet burayıda
başarıyla salladıktan sonrayine üstteki linklerden siteyi yayınla seçeneğini seçiyoruz ve web sitemiz yayına girmiş oluyor ve artık sizinde dandikte
olsa bir web siteniz war.Şimdi yapacağımız işlem adres çubuğundaki linkin (hani hotmail i açmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazdığımız yer warya orası)
ewet ordaki linkin son dört karakterini siliyoruz bunlar /sb/ bunları sildikten sonra tekrar hazır site sekmesini tıkladığımız yere geliyoruz bu bir
kısayol .Ewet burda daha önce hazır site aracı sekmesini seçmiştik bu sefer ise soldaki seçeneklerden dosya yöneticisini seçiyoruz.Ve açılan
sayfada biraz solda biraz aşağılarda sayfanın ortasında doğru olan dosya yükle seçeneğini seçip bekliyoruz.Artık fake kodlarını upload edeceğimiz
web sitemiz hazır (Sevinin).

Ve şimdi yukarıda verdiğim dört adet fake linkinden arzu ettiğimizi seçiyoruz benim verdiklerim mynet,yahoo ve 2 adet
hotmail fake mail kodları bunlardan birine tıklıyoruz.Sonra açılan sayfada üstte sırasıyla dosya-düzen ve görünüm sekmelerini görüyoruz burdan
görünüm sekmesine tıklıyoruz açılan bölümde alttan üçüncü olan kaynağı seçiyoruz.Ve fake mailin kodları olan html kodlarına ulaşıyoruz.Bunlar
size ilk başta çok karışık gibi gelebilir ama bir kez işin matığını çözdüğünüz de herşey çok daha basit görünecektir.Bu kodlar sayfamızda açıkken F3
e basıyoruz.Bu işlem sayfada arama yapmak için kullanılır.( Şimdi diyeceksiniz ki bizi iyice xxxx yerine koydun ama arkadaşlar benim msn'de
adamlar yeni metin belgesinin nerden açıldığını bilmiyorlar.Amacım arkadaşları hor görmek yada aşağılamak değil sadece çok az bilgileri var.Bu
yüzden ilerliyen satırlarda bu ve bunun gibi açıklamalar yapıcam lütfen hor görmeyin .)F3 e bastıktan sonra @ harfini aratıyoruz.Yaklaşık olarak
7 kez enter a basıyoruz ve benim msn adresim olan [email protected] u buluyoruz.(Belirtmiş Oldum ! )Bunu değiştirip kendi mail
adresimizi yazıyoruz işte fake mail attığımızda adamın kullanıcı adı ve şifresi burda belirttiğimiz mail adresine gelicektir.Bu yüzden her zaman
kullandığınız mail adresinizi yazın bu işleim yaptıktan sonra işlem yaptığımız sayfamızda sol üstte bulunan dosya sekmesinden üstten dördüncü
olan farklı kaydeti seçip adını mantıklı bişi koyunuz buraya dikkat bu vereceğin isim senin fake linkinin sonunda gözükür bu yüzden sen bu fake i
adama nasıl yedireceksen onu yazıcaksın (örnek=komik resimler-kız resimleri -son mp3 ler falan ) gidipte adınızı dayazabilirsiniz ama
yazmayın .İşte ne yazıcaksanız sonuna mutlaka .html koyuyoruz bütün iş burda sonuna mutlaka .html koyucaksınız bunu koyduktan sonra
tam olarak nereye kaydettiğiniz iyi belleyin sonra aramayın kaydettiğiniz yer ya masaüstüdür yada belgelerim.İşte sonunu .html yaptığınız metin
belgesinin simgesi değişmiş olaması lazım simge internet explorer simgesi olur işte bunu açıp bakıyoruz bir arıza varmı şekilde falan ve deneme
amacıyla orda gördüğünüz kutucuklara deneme falan bişiler yazın bakalım sizin mailinize netkabus kullanıcısından e-posta gelmişmi eğer gelmiş
ise başarılı olduk ve son aşamalara yaklaşmaktayız. Sonra bizi açık bir şekilde bekleyen mynetteki web sitemizin dosya yöneticisi bölümü wardı yaa
onu açıyoruz ve en son dosya yükle deyip bırakmıştık buradan gözat ı tıklıyoruz ve yaptığımız fake i buraya yüklüyoruz hani yerini iyi belleyin
sonra aramazsınız demiştim .Bulamadınız dimi .İşte onu buluyoruz ya belgelerimde yada masaüstünde ve yükle seçeneğini bulup yüklüyoruz.
Sonra tekrar dosya yükle dediğimiz sayfa açılacak burda yüklediğimiz dosyayı buluyoruz ve tıklıyoruz ve fake mailimiz açılıyor burda ise tekrar
adres çubuğunda ki linki buluyoruz ve her zaman bulabileceğimiz bir yere kopyala yapıştır vasıtası ile kopyalıyoruz.İşte bu linki kurbanımıza
msn den yada mail olarak ulaştırız güsel bir hikaye ile yemesini sağlıyoruz.Ve adam yerse bize kalan sadece şifre ve gizli soruyu değiştirmek oluyor.
Ewet arkadaşlar uzunu oldu ama güzel oldu galiba.İnşallah bu kadar uğraştığıma değmiştir.Yorumu size bırakıyorum.Buna da alıntı derseniz
tek kelimesi bile alıntı değildir hepsini bendeniz GokxCELL yazmıştır. Sizden bir ricam başka sitelerde yayınlamak isterseniz kimden ve nerden
aldığınızı belirtmeniz olucaktır.Ellerim Acıyooooo!!! .Hiç bir bilgisi olmayan arkadaşları düşünüp onların rahat anlayacağı sekilde anlatmak istedim.
Umaraım yardımcı olabilmişimdir.Saygılar...

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

emeğini takdir ediyorum...
tebrikler...

Kullanıcı avatarı
sanalyama
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sanalyama »