eBuddy.com [İnternetten Programsız Yahoo, MSN Messenger]

Msn, Icq, Yahoo Messenger için yardımlaşma bölümümüz.Güvenlik,ipuçları ve daha fazlası..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

eBuddy.com [İnternetten Programsız Yahoo, MSN Messenger]

Mesaj gönderen VSaBaH »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

eBuddy internet üzerinden MSN Messenger, Yahoo Messenger ve AIM gibi messenger işlemlerinizi hiçbir program yüklemeden yapabileceğiniz bir site..

:!: Eğer MSN Messenger, Yahoo Messenger ve AIM hesablarından biri mevcutsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz...

! BU DÖKÜMAN VSABAH TARAFINDAN KÖSTEBEK FORUM KULLANICILARI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR... İZİN ALMADAN KULLANILMASI YASAKTIR..

EMEĞE SAYGI LÜTFEN...!!!

:arrow: İşte eBuddy MSN Messenger Kontrol Paneli...

:arrow: İşte eBuddy MSN Messenger Mesaj Panosu...

eBuddy KULLANIMINDA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ...??

:arrow: Önemli bir nokta da bilgisayarınızda Açılır Pencere Engelleyicisi (Pop-up Blocker) kullanmamanız veya varsa pasif durumuna getirmeniz..

:arrow: Bu uygulama bir JAVA UYGULAMASI dır.. Bu yüzden eğer ebuddy sitesini kullanırken sorun yaşıyorsanız..Aşağıdaki linki kullanabilirsiniz...
(Bu linkten Java uygulamasının son sürümünün ücretsiz ve tam sürüm olarak yükleyebilirsiniz..)

:arrow: Eğer Java uygulasının son sürümün yüklediniz ve Açılır pencere engelleyicilerinizi pasif durumuna getirdiniz. Ancak hala verim alamıyorsanız..
O zaman;
Başlat> Ayarlar>Denetim Masası >İnternet Seçenekleri
bölümünde aşağıdaki değişiklikleri yapmalısınız..

mythbuster arkdaşımıza teşekkürler..!!!
En son VSaBaH tarafından 09 Eyl 2007 [ 22:12 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reyhan yazdı: girilmiyo maalesef..ben özel bi okulda çalışıyorum..messenger kapalı ve bende ebuddyden giriyodum ama onu da engellediler :( şimdi msne giremiyorum okul internetinden ayrılıp farklı bi adsl bağlantısı almam gerekecek..

reyhan, öncelikle forumumuza hoşgeldin!!!

:arrow: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

adresini denediniz mi??

Bu da aynı görevi görür...!!! ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

Hımm webmessenger adresinden başka bi yer.Messenger olmadığı yerlerde çok işe yarar.
Bu arada bende meşhur olmuşum..İsmimi gördüm... ResimResim
Şaka bi yana,sağol.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

emre yazdı:Hımm webmessenger adresinden başka bi yer.Messenger olmadığı yerlerde çok işe yarar.
Bu arada bende meşhur olmuşum..İsmimi gördüm... ResimResim
Şaka bi yana,sağol.

Evet abi bayağı kullanışlı bir site..
Ve bu siteyi bizim forum Türkiye'de ilk keşfedenlerden.. mythbuster arkasaşımız sağolsun.. O sadece bir link koymuş ama ben bayağı detaylı bir çalışma yaptım onun için..Google da eBuddy yazınca ikinci sırada biz çıkıyoruz..

Senin isme gelince elmiden geldiği kadar sansürledim ama yine de tanıdın.. :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: eBuddy.com [İnternetten Programsız Yahoo, MSN Messenger]

Mesaj gönderen serooo »

VSaBaH yazdı:
Resim

eBuddy internet üzerinden MSN Messenger, Yahoo Messenger ve AIM gibi messenger işlemlerinizi hiçbir program yüklemeden yapabileceğiniz bir site..

Resim

:!: Eğer MSN Messenger, Yahoo Messenger ve AIM hesablarından biri mevcutsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz...

Resim

Resim

:?: :?: :?: eBuddy KULLANIMINDA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ...??

:arrow: Önemli bir nokta da bilgisayarınızda Açılır Pencere Engelleyicisi (Pop-up Blocker) kullanmamanız veya varsa pasif durumuna getirmeniz..

:arrow: Bu uygulama bir JAVA UYGULAMASI dır.. Bu yüzden eğer ebuddy sitesini kullanırken sorun yaşıyorsanız..Aşağıdaki linki kullanabilirsiniz...
(Bu linkten Java uygulamasının son sürümünün ücretsiz ve tam sürüm olarak yükleyebilirsiniz..)

:arrow: Eğer Java uygulasının son sürümün yüklediniz ve Açılır pencere engelleyicilerinizi pasif durumuna getirdiniz. Ancak hala verim alamıyorsanız..
O zaman;

ResimResim
Resim

! BU DÖKÜMAN VSABAH TARAFINDAN KÖSTEBEK FORUM KULLANICILARI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR... İZİN ALMADAN KULLANILMASI YASAKTIR..

EMEĞE SAYGI LÜTFEN...!!!

GÜZEL PAYLAŞIM VSABAH

Kullanıcı avatarı
sanalyama
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sanalyama »

güzel paylaşım sağ ol

Kullanıcı avatarı
cetinim
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cetinim »

tesekkürler ellerıne saglık

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: eBuddy.com [İnternetten Programsız Yahoo, MSN Messenger]

Mesaj gönderen sıfır »

serooo yazdı:
VSaBaH yazdı:
Resim

Resim

Resim

Resim

:?: :?: :?: eBuddy KULLANIMINDA SORUN MU YAŞIYORSUNUZ...??

O zaman;

ResimResimResim

EMEĞE SAYGI LÜTFEN...!!!

GÜZEL PAYLAŞIM VSABAH

EBUDDY İ BEN PAYLAŞMIŞTIM AMA BENM MSJIM YERİNE VSABAHINKİ WAR NESE BEN TEK CÜMLEYLE AÇIKLAMIŞTIM BU DAHA İİ OLMUŞ

Kullanıcı avatarı
**Yuri**
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen **Yuri** »

güzelde işime yaramadı :!:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ç.Ö.K, senin mesajındı evet doğru? Googledan bayağı ziyaretçi çekioyordu. Gelenler sadece bir linkle karşılaşıyorlardı..

Biraz içeriğini değiştirdim.. Aslında senin isminle yapacaktım bu değişikliği ama yanlışlıkla ilk mesajını silmişim...

Kusura bakma. Ama böyle daha iyi oldu sanırım. Daha açıklayıcı ;)
 !

Resim