Openads 2.3 beta Ads Manager

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Openads 2.3 beta Ads Manager

Mesaj gönderen amsy »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

yaww allahım birde ne göreyim sanki rüyadayım...hep hayal ederdim...birgün kendi ads managerimi kurmayı hep hayl ederdim...koyduğum linklere kim kaç kere nerede nasıl basmış hep merak ederdim...ama şimdi işler değişdi ve tabikide çelikde değişit :D :D :D :D

ne diyon kardeşim bu ne mi diyorsun...işte şunu diyorum...artık herkes kendi adsense gibi reklam kodları yaratabilir diyorum...mesela bir web siteniz var ve adamla bir bir anlaşma yaptınız dediniz ki 1000 tık 5$ ...evet eet işte tam olarak bunların hepsini yapabiliyorsunuz...

ayrıca türkçe olarakda kullanabiliyorsun...

başka en güzel tarafı kendi adsense kodlarınızı da bunun içine ekeleyebiliyorsunuz...mesela farklı renklerde bissürü adsense kodu ekleyiyorsunuz ve bunları her görüntülemee faklı şekilde gösteriyor...dahası adsense ekibi bu uygulamanın programlarını bozmadığını söylüyor...

ayrıca üyelikte verebilirsiniz...peki bu ne işinize yarar...eğer bir fikri olup bunu websitesinden pazarlamayı düşünenler yada diğer webmasterlar aracılığı ile satmayı planlayanlar işte sizin için biçilmiş kaftan...webmasterlar buraya üye olup sizin belirlediğiniz formatlardaki tanıtım reklamlarını sitelerine ekleyebilir ve bu reklamlara kaç kere tıklanıldığına bakabilr....işin kötü tarafı mecbur para vereceksiniz adamlara :D :D

başka ne yapabilrsiniz...sabit reklam kodları yaratabiliyorsunuz....

bunu bi örnekle anlatmak istiyorum...bu benim ecard sitem ve sormayım son 1 aydır funpic yüzünden darbe yedim ve resimlerim silindi yeniden toparlanmaya çalışıyorum...altın cevherimi yaktı Funpic.....neyse

girin bakın sağa yaslı reklamı muhakkak göreceksiniz...işte bunun aynısını yapabilirsiniz....

birde bununla ilgili daha yeni bir websitesi tasarladım...buraya girip bütün reklam çeşitlerini görebilirsiniz...

burdaki gördüğünüz bütün reklam formatlarını adsense içinde kullanabilirsiniz...eğer bu konuyla ilgili şüpeleriniz varsa adsense türkiye ekibine email atıp sorabilirsiniz....

OFFFFFF NE KADAR YAZDIM GENE YAWWWW..