Yeni Arkadaşlara hitaben Beleş forum kuruyorum

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Yeni Arkadaşlara hitaben Beleş forum kuruyorum

Mesaj gönderen Erhanbay »

Uzun ara verdiğim web site işlerine devam ediyorum..Hostingi ve domaini olan arkadaşlara mybb kuruyorum....

Nedeni: Yeniden dönüyorum ve bunun heyecanıyla bedavadan kuruyorum..Host ve domain size ait...
İsteyenler msn yoluyla benimle iletişim kurabilirler..

msn: [email protected]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Alan ve Alan adı almak isteyen arkadaşlara ben yardımcı olabilirim Erhancım... ;) Uygun fiyatlarla...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi bir ortaklık oldu :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

VSaBaH, Evet volkancım güzel ortaklık...Ama rehabet görmedi sanırım gerçi başlığı herkes bir okusun :D hosting sana mı kebirhosta mı ait?

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

yaw bu site işlerini bide bana öğretin bnm amcamın oğluda yapıyo iyi para kaldırıyo aslında sölesemde banada öğretse sizce iyi para warmı bu işte VSaBaH sence warmı iyi para

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Kurduğun web sitesine bağlı....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Erhan kendime ait sunucum var... Ama özellikleri Kebirinkine benziyor hatta daha iyi :)

By_Furkan yazdı:yaw bu site işlerini bide bana öğretin bnm amcamın oğluda yapıyo iyi para kaldırıyo aslında sölesemde banada öğretse sizce iyi para warmı bu işte VSaBaH sence warmı iyi para

Valla kardeş işi bilirsen iyi para kaldırırsın bu işten... Şahsen ben kazancımdan memnunum... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim