Forum Kuracak Ortak Arıyorum

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
seyhun
Acemi Üye
Acemi Üye

Forum Kuracak Ortak Arıyorum

Mesaj gönderen seyhun »

Arkadaşlar funpic.de ile biten bir forum kurupta beni bedava ortak yapacak birini arıyorum.Forumda uzun süre online kalabilirim ve yeni konular açabilirim.Funpic.de ile biten forum kurupta beni ortak yapacak kişinin [email protected] ile irtibata geçmesini rica ediyorum.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Forum Kuracak Ortak Arıyorum

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Ben yardımcı olurdum ancak köstebekforum çok güzel..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Forum Kuracak Ortak Arıyorum

Mesaj gönderen VSaBaH »

seyhun yazdı:Arkadaşlar funpic.de ile biten bir forum kurupta beni bedava ortak yapacak birini arıyorum.Forumda uzun süre online kalabilirim ve yeni konular açabilirim.Funpic.de ile biten forum kurupta beni ortak yapacak kişinin [email protected] ile irtibata geçmesini rica ediyorum.

Merhaba,

Eğer kalıcı birşeyler düşünüyorsanız ücretli bir alan ve alan adı alarak bu işe başlamanızı öneririm...

Çünkü ücretsiz sistemlerle işe başlayıp iyi biyerlere geldikten sonra sitelerinin yedeklerini alamadıkları için sıfırdan başlamak zorunda olan kişiler tanıyorum... Zamanında bu forumumuzda LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak ücretsiz bir forumdu ama tam 3 kere veritabanı çöktü sonra ücretli alana geçiş yaptık ve şuan 15000 üyeye yaklaşıyoruz...

Eğer ücretli birşeyler düşünüyorsanız sizin için uygun fiyatlarla alan ve alan adı verebilir, alan ve alan adını bizden aldığınız için herhangi bi forum sistemini ücretsiz kurarak sizi yönetici yapabiliriz...
:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Eğer düşünürseniz [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz...

Benim ki sadece bi öneri... Bizle çalışıp çalışmamanız sorun değil ama ücretsiz bir sistem kullanmanızı kesinlikle önermem... Ücretli düşünürseniz de araştırabilirsiniz... Forum kurulumu dahil daha uygun fiyat ve kaliteli hizmeti hiçbiryere bulamazsınız...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim