Google arama sonuçları(ilk 200) (güncel)

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Google arama sonuçları(ilk 200) (güncel)

Mesaj gönderen amsy »

Google arama motorunun son 100 günlük arama sonuçları. İçerik araştırması yapacak arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüm.sırala değişirse burda yayınlayacam....

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

kardeş imzan ne iğrenç bişiymiş kusura bakma tiksindim biraz ya

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

saol kardeş..seninde iltifatın güzel... :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

işe yaramaz. googlede bu en çok aranan 100 kelimeyi meta taga yazarsanız havanızı alırsınız. Sizden pagerankı büyük olan siteler tüm hitleri kapar.

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

zaten meta tag olarak ele alsınlar diye demedim, insanların bir çoğu acaba siteme ne koysam diye düşünüyor...bu ancak onlara yol gösterir kardeş.bide yani içeriklerinde varsa yazabilirler, merak etmeyin kimse kimsenin hitini alamaz.doğru çalışırlarsa herşeyi yapabilirler..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

amsy, sağol tamam güzel düşünmüşsün sitenin o konular üzerinde içeriğini arttırırsan sorun yok..

Ama bu kelimeleri meta tag olarak koyarsan hiç iş yapmaz aksine sitenin önünü kapatmış olrsun... Sana şunu söyleyim. Google büyük bir arama motoru ve sen eğer meta tag bölümüne sitenle alakasız şeyleri doldurursan, Google robotları sitenle meta tagını karşılaştırır ve alkasız şeyleri farkederse sitene robot göndermez....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

yaaa kardeşler senin sitende , örnek veriyorum , köpeklerle ilgili bir resim arşivin var ve sen bunu hem index inde hemde index indeki linkin içerisinde dog larla ilgili bir resim arşivin varsa ,yada bir kaç makale ve bunuda gider tagların yazarsan ne problem olur, bana bunu biri açıklasın....

ben zaten kimseye alında bunları taglarınıza yazın demiyorum, bu kelimelerle kendinize içerik oluşturun diyorum yada varsa iyi diyorum ok...olay bu yane...ben kimseye alında bunların hepsini taglarınıza kopyalamayın demiyorum...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Anladım amsy zaten ben de yeri gelmişken anlatayım dedim. Senin ne demek istedğini anladım zaten...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim