İşte size süper bir host şirketi.. [KebirHost.NET]

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Arkadaşlar valla bu forumun host şirketi diye söylemiyorum. Mükemmel bir şirket. Gerçekten fiyatları da çok uygun. Bir sene boyunca bu şirketi kullanıyoruz aktuelbilgi.net olarak ve hiçbir sorunumuz olmadı.

Bazen ortaya çıkan ufak tefek sorunları da bildirdiğimiz takdirde hemen çözdüler. Hemen dediğimde öyle bir kaç günlük süreç değil bir iki saatte nasıl oluyor anlamadım valla. Ben bu şirketi birkaç arkadaşa önerdim. Onlarda da hiçbir sorun olmadı.

Eğer sitenizin sorunsuz barındırılmasını istiyorsanız. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden host ve alan adı alabilirsiniz...
Eğer almayı düşündüğünüzde benim ismimi de verirseniz daha iyi olur.

İşte host fiyatları:
Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Alan adı fiyatları:
Alan Adı Sadece 13 YTL/yıllık
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Resim
En son VSaBaH tarafından 24 Haz 2008 [ 22:08 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
emre
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen emre »

:D :-) Ahh seni gidi yağcı seni :lol:
Şaka bir yana,
Ama kebirhost da iyi yerlerden biri.Fakat teknik destek mail ile yapıyor.Ama teknik desteği mail de olsa çok iyi bence.Msn ile teknik desteği yok.
Tavsiye edebilirim.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

emre yazdı::D :-) Ahh seni gidi yağcı seni :lol:
Şaka bir yana,
Ama kebirhost da iyi yerlerden biri.Fakat teknik destek mail ile yapıyor.Ama teknik desteği mail de olsa çok iyi bence.Msn ile teknik desteği yok.
Tavsiye edebilirim.

Abi yalansa yalan de. İşin gerçeği bu ben bir yıldır çalışıyorum bu şirketle bir Allah (cc.)' ın günü kesilmedi bağlantımız. Bir de her sorunuma çare buluyor. Sağolsun. Ben o şirketi övmeyimde kimi övüyüm yanlış mıyım???

Benim şu koskoca nette bir forumum, bir host şirketim, bir de sen üstadım varsın..
Allah (cc.) bu süper üçlünün gücüne güç katsın. Önüne hiç engel koymasın inşallah...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

ben ne diyim bilmem...bundan 3 gün önce sizin o bahsettiğiniz teknik destek mabadında bir mail attım arkadaşlara hala habe yok...onlardan iki tane aldım...şimdide elimde 3 tane iş var, gene almam lazım amma, arkadaşlardan hala haber yok...ne biliyim, bu konuda sorunun olursa kötü amma olmazsa iyi...fiyatlarıda gayet uygun..beni de buraya emre yönlendirmişti... :mrgreen: .

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

amsy yazdı:ben ne diyim bilmem...bundan 3 gün önce sizin o bahsettiğiniz teknik destek mabadında bir mail attım arkadaşlara hala habe yok...onlardan iki tane aldım...şimdide elimde 3 tane iş var, gene almam lazım amma, arkadaşlardan hala haber yok...ne biliyim, bu konuda sorunun olursa kötü amma olmazsa iyi...fiyatlarıda gayet uygun..beni de buraya emre yönlendirmişti... :mrgreen: .

aman amsy ne diyorsun sen bak valla yalanım varsa adminlikten atsınlar beni :D geerçekten sorunu hemen çözüyorlar.. Sen hangi adrese mail atıyorsun..
[email protected] veya
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresini kullan bak destek sayfasında da yazıyor (Yanıt süresi: 10 dk - 14 saat)
diye..Eğer yine olmazsa sorunu bana ilet ben çözmeye çalışırım.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

valla soruna ne oldu bilmem ama çözüldü..ben ne ftp girişi nede sayfaya giriş yapabiliyordum, sordum, yanıt gelmedi amma sabaha düzeldi, artık onlar mı düzeltti bilmem.....

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

amsy yazdı:valla soruna ne oldu bilmem ama çözüldü..ben ne ftp girişi nede sayfaya giriş yapabiliyordum, sordum, yanıt gelmedi amma sabaha düzeldi, artık onlar mı düzeltti bilmem.....
bu gibi sorunlar çok nadirde olsa oluyo, aslında sorun sayılmaz bunlar, çünkü uzun süreli bir şey değil bunlar, bizede birkaç kere olmuştu

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

amma ölle deme Mr_Fantastic, bi gün sürdü bu problem...neyse olur herhalde böle şeyler...genede güzel bir firma...

Kullanıcı avatarı
LordSebo
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen LordSebo »

c panel demosuna girdim. kalitesini anladım. yorum yok. Ama fiyata göre iyi bi şirket.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

LordSebo yazdı:c panel demosuna girdim. kalitesini anladım. yorum yok. Ama fiyata göre iyi bi şirket.

Bu ne demek şimdi tam anlamadım. Kontrol paneli kullanılan en kaliteli kontrol panellerden biri. cPanel. Yani sitenizin anlık saatlik günlük haftalık aylık istatistiklerinden tutun. Siteniz için kaynak olarak kullanabileceğiniz birçok hizmette sunulmakta. (Ziyaretçi Deft. Sayac,anket arama motorlarına kayıt.vs..)

Plesk'ten ve HELM'den kat kat iyi olsa gerek... Onları da kullandım billiyorum...

Açıkcası ben cpanelde şimdiye kadar aradığım herbilgiye fazlasıyla ulaştım. Ama bilmediğim özelliklerde varsa öğrenmek isterim..

Kebirhost'un en önemli özelliği ise barındırdığı sitelerde hergün düzzenli olarak yedekleme yapması..Gerçi buna şimdiye kadar hiç gerek kalmadı. 7/24 forumumuz yayındaydı.

Ben başka da birşey demiyorum.
En son VSaBaH tarafından 24 Haz 2008 [ 22:11 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim