Medya Mektebi Spikerlik Sunuculuk Kursu

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
medyamektebi
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen medyamektebi »

Spikerlik Kursu denildiğinde akla gelen ilk isim MEDYA MEKTEBİ. Medya Mektebi Spikerlik Sunuculuk Kursu spiker olmak isteyenlere kapılarını açıyor. Spikerlik Sunuculuk günümüzün gözde mesleklerinden biri. Ancak spikerlik ve sunuculuk mesleğinde başarılı ve kalıcı olabilmek hem kişinin yeteneğine, hem kapsamlı bir eğitime hem de doğru bir yönlendirmeye ihtiyhaç duymaktadır.. Siz de mesleğin püf noktalarını en ince ayrıntısına kadar öğrenerek yapacağınız uygulamalı çalışmalar ve doğru yönlendirmelerle ekranlardaki yerinizi alabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi spikerlerini (NTVden Oğuz Haksever, FOX TV den Fatih Portakal, Habertürkten Veyis Ateş) bünyesinde barındıran Medya Mektebi Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nun en önemli farkı da geniş uygulama alanlarını içinde barındırmasıdır. Siz de spiker ve sunucu olmak için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! u incelemeden karar vermeyin.

Kullanıcı avatarı
banusere
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen banusere »

Evet kesinlikle doğru, ben kursunuzu araştırdım, eğitim kadronuz çok sağlam. Kursunuzun uygulamalı çalışmaları olsun etütleri olsun çok farkınız var... Benim en çok hoşuma giden etüt esnasında ekranda olan spikerlerin gelmesi ve ders haricinde etütlerde size yardımcı olması diğer eğitim yerlerine göre çok ayrıcalığınız var şuan okulum olduğu için kursunuza gelemiyorum ama sizi tanımaya ve ziyaretinize gelmek isterim.

Kullanıcı avatarı
muhammetazman
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen muhammetazman »

Medya Mektebi ne etkili konuşmada bireyseş ders almak için gittim 5 hafta boyunca Devran Volkan Alkan dan etkili konuşma aldım ve Fatih Portakal ile tanıştım. Medya Mektebi benim kendi fikrim çok iyi bir kurum ve aile ortamı sıcak kanlı 5 haftalık özel ders nasıl bitti anlamadım... Medya Mektebini kesinlikle tavsiye ederim...