SEO Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Bireysel Eğitim | 25 – 26 Ma

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
seozirvesi
Acemi Üye
Acemi Üye

SEO Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Bireysel Eğitim | 25 – 26 Ma

Mesaj gönderen seozirvesi »

İlki başarıyla tamamlanan SEO Eğitim Zirvesi’nin ikincisi önümüzdeki ay, 25 – 26 Mart tarihlerinde tekrar düzenlenecek.
Dijital dünyanın nabzını tutan eğitmenler tarafından hazırlanan SEO Eğitim Zirvesi programı 2 gün toplam 20 konuda SEO’nun tüm tekniklerini öğrenmenizi ve merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilenmenizi sağlayacak. Sunumlarda:

Resim

İlki başarıyla tamamlanan SEO Eğitim Zirvesi’nin ikincisi önümüzdeki ay, 25 – 26 Mart tarihlerinde tekrar düzenlenecek.
Dijital dünyanın nabzını tutan eğitmenler tarafından hazırlanan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Zirvesi programı 2 gün toplam 20 konuda SEO’nun tüm tekniklerini öğrenmenizi ve merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilenmenizi sağlayacak. Sunumlarda:
İnternet Kültürü ve Kullanım İstatistikleri
Optimizasyon Temelleri
SEO – Arama Motoru Optimizasyonu
Site İçi Optimizasyon
Seo Aşamaları
Tasarım Optimizasyonu
Mobil Seo
İçerik Optimizasyonu
En Popüler Seo Araçları
Seo Çeşitleri
Backlink
Google Araçları
Google Algoritmaları
Google Botları
Google Cezaları
Yandex Algotirması
Bing Algoritması
Seo Uygulama
Sosyal Medyada Seo
Bilişim Hukuku ve İnternet
Genel Tekrar eğitimleri verilecek.

Her biri alanında uzman SEO ve Dijital Pazarlama eğitmenlerinin katkılarıyla gerçekleşecek olan SEO Eğitim Zirvesi’nin online kayıtları başladı. Erken kayıtta kampanyalı ödemelerden yararlanabileceğiniz 2. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! programı ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4/B Bakırköy / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 532 30 30
Telefon: 0 212 570 60 77
Email: [email protected]
Web: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!