agloco

Tasarımcılar için her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bölümümüz...
Kullanıcı avatarı
Csan
Acemi Üye
Acemi Üye

agloco

Mesaj gönderen Csan »

Arkadaşlar AGLOCO'yu duyan var mı? Ben bi arkadaştan duydum ve üye oldum. Burada referral linkimi vermeyeceğim.. Ama webmasterlar daha fazla kişiye ulaşabilcekleri için iyi bir kazanç getirebilir diye düşünüyorum. İlgilenenler özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir.

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

VALLA kardeş deseydin bi nasıl kazanılacak bu iş..yani siteye eklam şeklinde mi oluyor yada surf edin kaznın muhabbetinde bir affilite programımı bu...tam bir şey anlamadım...

Kullanıcı avatarı
Csan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Csan »

selam. ben bu agloco ile ilgil çok detaylı bir blog hazırladım. isteyenler LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden ulaşabilirler. özetlemek gerekirse agloco bir get paid to surf programı. referral sistemi ile büyümeyi amaçlıyorlar. 1999'daki AllAdvantage'in 2007 versiyonu. AllAdvantage kullanıcılarına 120 milyon dolar dağıtmış o zaman. agloco reklamlardan, aramalardan ve diğer kaynaklardan kazanacağı parayı kullanıcılarına dağıtacak. diğer detaylara blogdan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
d43747
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen d43747 »

SELAM DETAYLI BİLGİYİ GÖDERİYORUM..................
AGLOCO NEDİR ?

AllAdvantage isimli şirket yakında (şubat veya mart 2007 de) AGLOCO ile tekrar piyasaya cıkacagını duyurdu ve bu haber yurtdışında ki internet kullanıcıları arasında büyük bir heyecan dalgası yarattı. Çünkü aynı şirket 1999 da 18 ay içinde 10milyon üyeye ulaşmış ve üyelerine tam 120milyon dolar dagıtmıştı. İşte bu yüzden şimdi herkes AGLOCO piyasaya çıkmadan önce olabildigince üye kazanmaya çalışıyor.

Bunun Google gibi internet ekonomisine çağ atlatacak bir proje olduğu düşünülüyor.Hatırlarsanız yakın zaman önce google Mozilla Firefox'u 52.000.000 Dolar'a, YouTube'u ise tam 1.65milyar Dolar'a satın almıştı çünkü Firefox ve YouTube'u milyonlarca insan kullanıyordu. YouTube'u bugünlere getiren biz internet kullanıcıları oldu amaYouTube Google'a satıldıgında sadece YouTube'u kuranlar zengin oldu. Agloco ise bir açıklama yaptı ve kazancının %90'ını üyeleriyle paylaşacagını duyurdu. İşte bu yüzden özellikle yurtdışında herkes olabildigince cok üye bulmaya çalışıyor. AGLOCO'ya katılmak ve onu büyütmek son derece önemli. AGLOCOya ne kadar üye kazandırırsak kazancımız da o kadar artacak çünkü biz bu şirketin kurucuları olacağız.

AGLOCO NASIL KAZANDIRACAK ?

İnternette yaptığımız herşeyin başkalarına para kazandırdığını belki biliyorsunuzdur. Arama yaptığın, birşey indirdiğin, bir siteye katıldığın, reklam izlediğin, bir reklama tıkladığın, bir hikaye resim veya video yüklediğin, birşey satın aldığın hatta msn'de görüştüğün her an bir takım şirketler veya insanlar senin bu aktivitenden para kazanıyor. Agloco şirketi ise bu gelirin sadece %10'unu alacağını kalan %90' ını üyelerine dağıtacağını duyurdu.

AGLOCO "A Global Community" anlamına gelmektedir.

Peki bu sistem nasıl çalışır?

Üye olduktan sonra küçük bir viewbar indirerek bilgisayarınıza kuruyorsunuz. ( Bu viewbar henüz geliştirilme aşamasında, şirket şubat yada mart ayında hazır olacagını belirtiyor). Bu viewbar başlat menüsünün yanında yer alacak ve internette geçirdiğimiz süreye göre ne kadar kazandığınız belirlenecek. Tek yapmamız gereken internetteyken viewbarı açık tutmak. Bu arada siz üye sayınızı olabildiğince artırmaya çalışın. Çünkü hem Agloco şu an beta aşamasında ve bu aşamada üye olan kişilere bir takım sürprizleri olacağı duyuruldu, hemde kazancınız üye sayınızla doğru orantılı olarak artacak

İşte kullanacağımız viewbar

Sistemde 4 seviyeli bir alt üyelik(referral) bulunmaktadır. Mesela 5 kişi sizin referans numaranız üzerinden üye oldu. Bu kişilerde 5 üye kazandırdı ve 4 seviye bu şekilde tamamlanırsa AGLOCO nun hesap makinesine göre aylık kazancınız 4886.5 birim olur. 1 Birim= 0,5 dolar da olabilir 2 dolarda olabilir. Bu AGLOCo’ nun piyasada bulacağı hisse değeri üzerinden hesaplanacaktır.

Agloco ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

1- Üyeler Viewbar'ı çalıştırarak Agloco'nun gelirlerine ortak olurlar.
2- Üyeler Viewbar'ı kullandıkları orana göre Agloco hisselerine sahip olabilirler.
3- Bir üye Agloco'ya ne kadar çok üye kazandırırsa o kadar çok kazanır. Çünkü Agloco, üyelerin sahip olduğu bir oluşumdur. Bu da gösteriyor ki ne kadar çabuk üye olursanız o kadar çok kazanma şansınız artar.
4- Viewbar'da reklamı yapılan ürünlerden üyeler de komisyon alacaklardır.

AGLOCO üyeleri olarak iki şekilde kazanacağız. Hisse ve nakit şeklinde.

HİSSE :

AGLOCO ya kazandırdığımız her üyenin yaklaşık değerinin 30$ olacağı öngörülüyor.
Eğer 10 üye kazandırmışsanız, 10*30$=300$ dolarlık AGLOCO hissesi
Eğer 100 üye kazandırmışsanız, 100*30$=3000$ dolarlık AGLOCO hissesi
Eğer 1000 üye kazandırmışsanız, 1000*30$=30000$ dolarlık AGLOCO hissesi

NAKİT

Her üyenin aylık toolbardan 5-15$ kazanacağı tahmin ediliyor.
Üyelerinizin toolbardan kazancının da %25 ini kazanacaksınız.
Her üyenin 10 dolar kazandığını varsayar isek;

Eğer 10 üyeniz var ise, 10$+%25(10*10$)=35$/ay
Eğer 100 üyeniz var ise, 10$+%25(100*10$)=260$/ay
Eğer 1000 üyeniz var ise, 10$+%25(1000*10$)=2510$/ay

Bu hesaplar AGLOCOnun 2 yılda 2 milyon aktif üyeye ulaşması öngörülerek yapılmıştır.
AGLOCO nun hedefi ise Temmuz 2007 ye kadar 10 milyon üyedir. 80/20 kuralına göre de bu üyelerin ancak 2 milyonu aktif olacaktır.

Simons adlı bir üye kendi bloğunda Agloco hakkında derin analizler yaparak çıkardığı sonuçlara ilişkin bir rapor yayınladı. Aşağıda çıkarılan temel sonuçlar yer almaktadır.Raporun tamamına ise Agloco Report linkinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlar

1- Hiç referral'e(alt üyeye) sahip olmayan üyeler üyelik için ortalama 150$ kazanacaklar.
2- Ayrıca aylık viewbarı çalıştırmalarından kazançları olacak.
3- Kazandırdıkları her referral üye başına ortalama 30$ kazanacaklar. Ayrıca bu üyelerin viewbarı kullanmalarından kazanacaklar.
4- Yine analiz göstermektedir ki her üye aylık viewbardan 5-15$ kazanacaktır. Ne kadar referral üye o kadar çok kazanç.

Öncelikle bu linki tıklıyorsunuz:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

(Buradaki BBCK9663 bana verilen referans no’su. Sizde birini üye yaparken size verilecek ref. no’yu kullanacaksınız)

Linki tıkladığınızda karşınıza gelecek olan üye formunu aşağıdaki resimde gösterilen şekilde.. dolduracaksınız.

Click Here To Join'i tıkladığınızda mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecek

Mail adresinize girip onay mailini açın.
Orada http ile başlayan bir link ve hemen altında (Your Password yazan kısım) sizin şifreniz var bu şifreyi ilk kullanımda değiştirmenizi isteyecek.

Http ile başlayan ilk linkte belirtilen adrese gidin ve açılan sayfada e-mailinizi ve size gönderilen şifreyi girip sign in kısmını tıklayın işte bu kadar.

Açılan sayfada

I’m Ready Refer People'ı tıklarsanız size ait referans linkinizi görebilirsiniz. Bu linki unutmamak için kaydedin, çünkü başkalarını üye yaparken bu linki üye olmak isteyene vereceksiniz.
Ayrıca yaptıgınız ve üyelerinizin yaptıgı üye sayısını görmek için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine member id ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli………
AGLOCO ' DAN HABERLER
• Viewbar'ın ilk sürümünün 7 ile 10 hafta içerisinde hazır olacağı duyuruldu.Bu sürede sunucu planlamalarının yapılacağı, reklamlar için anlaşmalar imzalanacağı ve değişik işletim sistemleri için Viewbar tasarlanacağı da açıklandı.Viewbar çıkmadan AGLOCOya üye kazandırmaya başlamak bizim yararımıza olacak.

• AGLOCO kendine koyduğu hedefi 1 Temmuz 2007'ye kadar 10.000.000 (on milyon) üye olarak açıkladı. Bu, 7 aydan kısa bir süre demek. Geçmişte AllAdvantage'ın 10.000.000 üyeye 18 ayda eriştiği biliniyor. Bu da AGLOCO nun ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Ama bu hedefe ulaşması halinde, mevcut internet koşulları içerisinde, şirketin değerinin 250 Milyon dolar ila 400 Milyon dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.

• Bir başka açıklama ise AGLOCO network'unuzdeki her 5 kişi için (direct veya extended) gelirinizi 2 katına çıkaracak.
• Hotmail : Hotmail kullanıcıları maillerimizi junk mail (önemsiz posta) olarak almaktadır.
Bu konuyu çözmek için Hotmail ile görüşmeye devam edeceğiz.
Üyelik sayfamızda bunu belirttik ama herkes buna dikkat etmiyor.
Eğer Hotmail kullanıcısı iseniz gönderilen onay maili önemsiz postalar kısmına gitmiş olabilir.
Lütfen Emeğe Saygı!!!!!

Bir de bir tane Türkçe para kazandırma sitesi var isterseniz ona da üye olabilirsiniz.. İlk girişte 5 ytl para veriyor……….. Ve daha pek çok ilginç şeyler.. Bir ziyaret edin.. Pişman olmayacağınıza eminim…..Adresi aşağıda veriyorum .. Hepinize bol kazançlı günler….

Kullanıcı avatarı
muhendisozkan
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen muhendisozkan »

Tüm dünyayı kasıp kavuran agloco çılfınlığı ile ayda $1000 kazanmak imkansız değil. sisze bir adres vereceme ve burada yaklaşık 25 dilde anlatım var.

* Agloco Türkiye
* Agloco English
* Agloco Germany
* Agloco Italiano
* AGLOCO Nederland
* AGLOCO أجلوكو
* Agloco india
* Agloco Japanese
* Agloco Brasil
* Agloco Portugal
* Agloco Srbija
* Agloco Hungary
* Agloco Russian
* Agloco Swedish
* Agloco Malaysia
* Agloco Thailand
* Agloco French
* Agloco Hrvatska
* Agloco Bosna i Hercegovina
* Agloco Makedonija
* Agloco Romania
* Agloco Chinese
* Agloco Spanish

bir teşekkürü hak ettim sanırım..