Site açmak istiyorum, bir yardım...

Tasarımla ilgili her türlü program için yardımlaşma forumu.
Kullanıcı avatarı
777-Sagp
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen 777-Sagp »

Ya mesela şöyle bir site açmak istiyorum LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yada LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gibi... Paralı olması farketmez açabilirim. Yeterki açayım ve uzun ömürlü olsun. Hadi arkiler bir yardım :sagolun:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Reyhan o tür bir site açman için sana her türlü yardımı yapabilirim...

Ben LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sahibiyim ve eğer ücretli bir site açmak istiyorsan gayet uygun fiyatlarla bu isteğini gerçekleştirmene yardımcı olabilirim...

Aslında bu işlere yeni başlıyorsan ilk başlarda ücretsiz alan adı veren yerlerde biraz kendini geliştirmelisin. Site işleriyle alakan var mı? Yani ücretli bir alan alsan hemen bu işlere girebilecek misin? Zaten uygun fiyatlar ama yinede paranın boşa gitmesini istemem.

Konu Web Tasarım bölümüne taşınmıştır...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Space
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Site açmak istiyorum, bir yardım...

Mesaj gönderen Space »

777-Sagp,
Site Acmak İstediğinizi Belirtmişsiniz
Bu Konuda Size Yardımcı Olabilecegimize İnanıyoruz Biz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Ailesi Olarak Siz Müşterilerimiz İçin en Uygun İmkanları Sunmaya Hazırız
İletişim için : [email protected] Eklerseniz Detaylar Hakkında Görüşebiliriz

Kullanıcı avatarı
desing1
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen desing1 »

SENELİK 150 TL!!! TekPaket Satılık Web Adresi + Web Alanı + Şık Portal + Forum + radyonuz varsa eklenir yoksa açılır...

msn : [email protected]

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen raven111 »

VSaBaH yazdı:Reyhan o tür bir site açman için sana her türlü yardımı yapabilirim...

Ben LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sahibiyim ve eğer ücretli bir site açmak istiyorsan gayet uygun fiyatlarla bu isteğini gerçekleştirmene yardımcı olabilirim...

Aslında bu işlere yeni başlıyorsan ilk başlarda ücretsiz alan adı veren yerlerde biraz kendini geliştirmelisin. Site işleriyle alakan var mı? Yani ücretli bir alan alsan hemen bu işlere girebilecek misin? Zaten uygun fiyatlar ama yinede paranın boşa gitmesini istemem.

Konu Web Tasarım bölümüne taşınmıştır...

senin sitenden bende yararlanmak istiyorum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

raven111 yazdı: senin sitenden bende yararlanmak istiyorum

MSN adresimizi eklemişsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda görüşebiliriz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim