PARANIN GÖZÜ KÖR OLSUN

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
THEFLASH
Acemi Üye
Acemi Üye

PARANIN GÖZÜ KÖR OLSUN

Mesaj gönderen THEFLASH »

Resim

6 yıldır formasını giydiği ve Detroit şehrinin bir simgesi haline gelen Ben Wallace en sonunda takımıyla yollarını ayırdı. Eski takımı Detroit in 4 yıllığına 50 milyon dolarlık teklifini kabul etmeyen BİG BEN Chicago ile anlaştığını Detroit in yerel gazetesine açıkladı.12 temmuzda resmi imzayı atacak olan WALLACE NBA de son 5 yılın 4 ünde yılın savunmacısı ödülünü aldı eğer bunu birkere daha yaparsa NBA tarinde adını ilkler arasına yazdıracak.

Ama birde madalyonun diğer yüzü var Detroit te oynadığı altı yıl içinde 1 NBA şampiyonluğu,1 NBA finali,2 konferans finali oynayan BİG BEN in para için takımını bu kadar kolay bırakmasıda tartışılır.Eğer NBA ile fazla alakanız yoksa bunda ne var diyebilirsiniz ama NBA de buna çok güzel karşılıklar var örneğin Allen Iverson yılın çaylağı,>MVP<,ligin sayı kralı olmuş bir isim 10 yıldan beri takımı sixers için ter döküyor ve kariyerinde sadece bir NBA finali (ki ondada lakers hanedanlığına 4-1 süpürüldüler) var fakat yinede takımı için elinden gelen her şeyi yapacagını söylüyor ki bu sene playoff a dahi giremediler bunun gibi birsürü örnek NBA de mevcut.Böyle durumlar varken sizcede Ben Wallace ın yaptığı (İNSAFSIZ!)LIK değilmi.Kararı siz
verin.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hakkaten de insafsızlık para bu adamı vezir de yapar şerefsiz de..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

ve bunun adını profesyonellik koymuşlar