Bonzi Wells Miami'de...

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
The_Maestro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Bonzi Wells Miami'de...

Mesaj gönderen The_Maestro »

Bonzi Wells Miami'de...

Resim

Geçen sezonu Sacramento Kings'te çok başarılı ortalamalarla tamamlayan ve playofflarda 23 sayı ve 12 ribaund gibi inanılmaz istatistlikler tutturan başarılı oyuncu Bonzi Wells şampiyon Miami Heat'e gitti. Özellikle geçtiğimiz sezon Ron Artest'in gelişiyle yükselişe geçen Bonzi, Miami'den yıllık 1.8 milyon $ alacak...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Miami zaten güçlü bir takım bunu geçen sene şampiyon olarak da gösterdiler.
Ama yine de takıma takviye yapıyorlar. Bu da gösteriyor ki. Miami bu sene de iddialı... 8)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
The_Maestro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen The_Maestro »

Aynen öyle kanka ama ben Lakers'in iyi şeyler yapmasını istiyorum keşke KG veya Ben Wallace'yi alsaydık. Nasip değilmiş ne yapalım :alright:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yalnız The_Maestro, ben Miami'nin şampiyon olmasını istemiyorum. Mehmet'in takımı Utah'ın birşeyler yapmasını istiyorum. Mehmet şampiyonluk yaşamış kaliteli bir oyuncu. Her ne kadar bizi Dünya Şampiyonasında yalnız bıraktıysa da ben onu her zaman desteklerim.. Dolayısıyla da ben Utah'ın şampiyonluğunu istiyorum.

Çok zor olduğunu biliyorum ama istiyorum...

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim