Kobe: ''The Return''

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
The_Maestro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kobe: ''The Return''

Mesaj gönderen The_Maestro »

Kobe Sezona Hazır

Resim

Diz sakatlığı nedeniyle Japonya'daki Dünya Basketbol Şampiyonası'na (WCOB) katılamayan Kobe, artık tamamen iyileşti:'Dizim her geçen gün iyiye gidiyor, daha koşamıyorum ama yakında oda olacak' diyen süper yıldız 3 Ekim'de başlayacak olan hazırlık maçlarına yetişecek.

NBA'deki 11. sezonuna hazırlana Bryant 31 Ekim'deki sezonun ilk maçına (Phoenix) ise '''%100 olmayı umuyorum'' diyor.Sakatlığının nasıl acı verdiğini ise Kobe:Isınmak en az 45 dk. alıyordu,iyi hucüm edemiyor ve savunma yapamıyordum.

Geçen sezonun hemen hemen tüm bölümünü sakat oynamasına rağmen 35.4 sayı ortalaması ile NBA tarihinin ikinci en yüksek ortalamasını yakalayan Bryant; (En yüksek ortalama 37.1 ile Michael Jordan'a ait) Vladimir Radmanovic,Maurice Evans ve Shammond Williams'ın takıma katılması hakkında:Bu oyuncular bize tam istediğimiz katkıyı sağlayacak.Geçen sezon playoff ilk turunda elendik ancak önömüzdeki sezon çok daha heyecanlı ve bizim için iyi geçecek diyerek iddaalı konuştu.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Hazır olacak tabi.. O her zaman haır zaten ki. İstatistikleriyle ortalığı kasıp kavuruyor.. 35.4 ne demek ya??? :shock:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim