Şok Şok Şok!! Flaş Flaş! Memo All-Star'da :)

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yahu kardeşler karamsar olmayın.. İlk kez bu deneyimi yaşayacak. Tecrübesiz diyorsunuz.. Bu adam NBA şampiyonluğu görmüş.. All-Star ne ki?

Bana kalırsa eğer ilk 5 de çıksın.. Ve adam gibi oynasın. MVP bile seçilir..

:arrow: Biliyorsunuz. Bizde Dünya Kupasına 2. katılışımızda 3. olduk. Ki bu daha zor bir olay olması gerek.. Türk isterse herşeyi yapar..! ;)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ilk beşte çıkamaz volkan.

en çok oyu alan oyuncular ilk beşe çıkar.

ayrıca NBA şampiyonluğunda daha tecrübesi olmayan az dakika alan bir oyuncuydu. inşallah çok başarılı olur ama KARARSIZIM...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

winniethepooh yazdı:ilk beşte çıkamaz volkan.

en çok oyu alan oyuncular ilk beşe çıkar.

ayrıca NBA şampiyonluğunda daha tecrübesi olmayan az dakika alan bir oyuncuydu. inşallah çok başarılı olur ama KARARSIZIM...

Bildiğim kadarıyla tüm oyunculara şans veriliyor.. Sonuçta bu bir gösteri maçı..
Şimdi ilk 5 de çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgim yok haklı olabilirsin..

Ama kesinlikle oynayacağı ve iyi şeyler yapacağı düşüncesindeyim.. CNN Türk kendisiyle röpotaj yaptı. Kendinde emin konuşuyordu hoşuma gitti..Ben sonuna kadar güveniyorum..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

şans tabi verilir ama heyecan yapar da hataya düşerse bi daha zor çıkar o arenaya...

ben de güveniyorum kanka ama bu all-star... sıradan bi maç değil ki...

inşallah o bizi mutlu edecektir

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

MEMO bu işi başaracaktır...ilk 5 te çıkamayacak ama daha sonra oyuna girerek süper bi performans gösterecek...ben inanıyorum...zaten bu all star'ı bu sene haketmişti memo...birinin sakatlanmasından girmemeliydi...baştan seçilmeliydi...hadi MEMO yüzümüzü kara çıkartma... =D> =D> =D>