Mike Bibby ile Özel Röportaj

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mike Bibby ile Özel Röportaj

Mesaj gönderen MeLo »

ResimBu sezon Kings’de istenilen performansı göstermeyen Mike Bibby, takas dönemi sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Takas dedikodularını çok da önemsemediğini belirten Mike Bibby, Kings'i ve arkadaşlarını ölesiye sevdiğini ve play-off'larda yer alabilmek için ellerinden geleni yapaklarını söyledi.

Transfer döneminin son gününe kadar hakkında birçok takas dedikodusu çıktı. Bu dönem bittiği için memnun musun ?
Yapılan konuşmalar ya da yazılanlar benim için çok önemli değil. Bütün bunlar için bir menajerim var. Birçok insanın hakkımda yorumlarda bulunduğunu, konuştuğunu ve yazdığını duydum. Ama bütün bunlar benim için çok da fazla anlam ifade etmiyor.

Transfer dönemimin sona erdiği gece bu sezonki en iyi oyununu oynadın. 30 sayı kaydettin ve 6 tane de 3 sayılık basket buldun. Bütün bunlar transfer döneminin bitmesinin rahatlaması olabilir mi ?
Hayır. Ben olabilecek her şeye kendimi zaten hazırlamıştım. Ya takas edilecektim ya da edilmeyecektim. İki türlüsü için de hazırdım. Artık sezonu burada tamamlayacağım kesinleşti. Takım arkadaşlarımın hepsini ölesiye seviyorum. Bunu kendilerine de söyledim. Hem onlar, hem de kendim için geri kalan sürede elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Play-off yolunda avantajlı takımlar var. Bunlardan biri olan Cavaliers ile de hakkında takas dedikoduları çıktı. Cavaliers’e takas olmadığın için hayal kırıklığı yaşadın mı?
Kesinlikle hayır. Biz her ne kadar basketbol oynasak da sonuçta bu bir iş. Herhangi bir iş kolunda neler olabiliyorsa burada da öyle. Transfer döneminin sonunda olacak her şeye zaten kendimi hazırlamıştım. Ya başka bir takıma gidecek, yeni insanlarla tanışarak en baştan başlayacaktım ya da burada kalacaktım. Burada kaldım. Herhangi bir yere gitmiyorum. Bunun için de üzüntü ya da endişe hissetmiyorum. Buradayım ve elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Batı Konfereansı’nın play-off’ları için hala şansınız var. Bunun için neler söyleye bilirsin ?
7-12 arası sıralar birbirlerine çok yakın. Belki hedefimizden uzaklaşmış olabiliriz ama tamamen her şey bitti denemez. Eğer takım olarak istersek ve bu isteğimizi de sahaya yansıtabilirsek bence her şey mümkün.

Bu sezon beklenmedik ve gerçekten kritik mağlubiyetler aldınız. Böyle bir maçı arkanızda bırakıp bir diğer maça çıkmak ne kadar zor?
Kolay diyemeyiz. Ama hayatın kendisi bu. Sürekli arkanızda bir şeyler bırakarak yolunuzu devam etmeniz gerekiyor. Bizim yaptığımız gibi. Bir mağlubiyete takılıp kalırsanız sonraki maçlarda da istediklerinizi alamazsınız. Sürekli maç yapıyoruz ve kaybettiğimiz bir maçın etkisinde kalmak gibi bir lüksümüz yok.

alıntıdır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
revenant
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen revenant »

paylaşım için sağol =D> =D>

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

paylaşım için çok sağol.. =D>