Kobe Ateş Püskürdü

NBA hakkında herşey burada...Hem de son derece güncel!!!
Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Kobe Ateş Püskürdü

Mesaj gönderen MeLo »

Los Angeles Lakers’ın yıldızı Kobe Bryant, Minnesota Timberwolves maçının ardından kendisine verilen cezanın kendisini kaygılandırdığını belirtirken, şok açıklamalarda bulundu.

Resim

2007 senesinde buna benzer cezalar aldığını söyleyen All-star oyuncu, NBA’da çirkef oyuncu olarak anılmasının kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Bryant ceza sonrasında yaptığı açıklamada “Bana bu tür cezaların verilmesi kaygı verici. Şöhretimin bununla anılmasını da istemiyorum. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Jaric’e kasıtlı olarak bir hareket yapmadım. Sadece kaybettiğim top sonrasında faul yaptım. Ancak çok ağır bir ceza ile karşılaştım” diye konuştu.

Minnesota Timberwolves ile ve iki uzatma süren mücadelede kullandığı şut esnasında dengesi bozulan ve sağ eli Marko Jaric’in yüzüne çarpan Kobe Bryant, hücum faul ile cezalandırılmıştı. Ceza nedeniyle Kobe Bryant, Milwaukee Bucks ile oynanan maçta yer alamamış ve Lakers mücadeleden 90-110 mağlup ayrılmıştı. Bu sene Las Vegas’da düzenlenen All-Star maçında MVP seçilen Kobe Bryant, Lakers’da 57 maçta 29.2 sayı, 5.7 ribaund, 5.6 asist ve 1.5 top çalma istatistikleri ile mücadele etti.