Kartal iyi başladı! [Beşiktaş 1 - 0 Sheriff]

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçında Sheriff Tiraspol 1-0 yenerek ikinci maç için avantajlı bir skor elde etti.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi 2. öne eleme turu ilk maçında, Moldova temsilcisi Sheriff ile İnönü Stadı’nda karşı karşıya geldi. Kapanan rakibi karşısında pozisyon üretmekte zorlanan siyah-beyazlılar, sahadan zor da olsa 1-0 galip gelerek rövanş için avantaj sağladı. Karşılaşmanın tek golünü 74. dakikada İbrahim Toraman kaydetti.

Resim

Siyah-beyazlılar, sahaya iyi yayılan ve iyi kapanan rakibi karşısında önemli gol pozisyonu üretemedi. Kalesinde ciddi tehlike yaşamayan siyah-beyazlı ekip, ilk 45 dikalık bölümde hücumda organize olamadı iki takım soyunma odasına golsüz eşitlikle gitti.

İkinci yarıda Delgado'yu oyundan alan teknik direktör Sağlam, Arjantinlinin yerine genç golcü Batuhan Karadeniz'i, Bobo'nun yanında forvete sürdü. İlk yarıya göre daha atak bir futbol oyun ortaya koyan Beşiktaş, kanatlardan ortaladığı toplarla pozisyon üretmeye çalıştı.

Resim

74. dakikada kullanılan kornere ön direkte iyi yükselen İbrahim Toraman, takımını 1-0 öne geçirdi. Kalan bölümlerde farkı arttıracak golü bulamayan Beşiktaş, karşılaşmayı 1-0 kazandı.

Rövanş mücadelesi 8 Ağustos'ta Moldova'da oynanancak
.

YÖNETİCİ YORUMU: Şimdi kimse gelip bana Beşiktaş'ı olumsuz olarak eleştirmesin, yeni bir takım ve bu tür eksiklikler olabilir. Kartalımızın biraz vasat olduğu doğru ama ben Kartalımızın bu sonucundan çok memnunum. Doğru söylemek gerekirse ben maçın berabere biteceğini bekliyordum.. Biz bu takıma Moldova'da 3 çekeriz ;)

TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR!
En son VSaBaH tarafından 17 Ağu 2007 [ 00:21 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Daha fazla fark atmaları gereken bir maçtı 1-0 bence kötü bir skor ama turu geçeceğimizden eminim