Aslan devam dedi! [Panionios 0 - 3 Galatasaray][UEFA Kupası]

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Aslan devam dedi! [Panionios 0 - 3 Galatasaray][UEFA Kupası]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aslan devam dedi! [Panionios 0 - 3 Galatasaray] [UEFA Kupası]

Resim

UEFA Kupası’ndaki temsilcimiz Galatasaray, Yunan ekibi Panionios’u deplasmanda 3-0 yenerek gruptan çıkma iddiasını son maça taşıdı. Sarı-kırmızılıların golleri ikinci yarıda Serkan, Song (P) ve Hakan Şükür’den geldi.

İlk yarıda şutumuz yoktu!
Maça her iki takım da kontrollü başladı ve kontrataklarla gol bulmaya çalıştı. Galatasaray, rakibinin zayıf atakları karşısında, hızlı ataklarla rakip kalede gol bulmaya çalıştı.

Özellikle gol bölgesinde organize olamayan ve geliştirdiği atakları iyi kullanamayan Galatasaray, Panionios'un ilk yarının son dakikalarında geliştirdiği atakları da savunmada tehlike oluşturmadan önledi.

Hakan Şükür girdi işler değişti
Galatasaray, ikinci yarıya gol bulmak için daha etkili başladı. Hakan Şükür'ün ikinci yarıda oyuna girmesiyle daha atak bir futbol sergileyen Galatasaray, aradığı golleri buldu.

Panionios ise kalesinde gol gördükten sonra risk alarak ileride çoğalmaya çalıştı. Kontraataklarla gol bulmaya çalışan evsahibi takım, bunda başarılı olamadı ve sahadan 3-0 yenik ayrıldı.

YÖNETİCİ YORUMU: İlk yarıdaki futbol çok kötüydü. Avrupa Kupalarında hiçbir maçı kaçırmam ama dün maçın zevksizliğinden izlemek bile istemedim. Zaten Kurtlar Vadisi olunca izlemek gelmedi içimden :D Türk takımlarımızın klasik sorunu Galatasaray'da da açıkca gözleniyor. Biz kolay takımlara karşı zorlanıyor. Şu grupta daha ismini yeni duyduğum takımlar var ve Galatasaray bu grupta ilk galibiyetini hatta ilk puanını bugün aldı. Ben tur atladıkça Galatasaray'ımızın daha da açılacağını düşünüyorum

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Big Ticket
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Big Ticket »

İlk yarı bittiğinde tamamen umutsuzluğa kapıdım.
Galatasaray dan bu maçta patlama bekliyodum.
İkinci yarıda ise Galatasaray beklediğim gibi gol(ler) buldu ve galip geldi.
Yolumuz açık olsun ne diyelim.

Ayrıca VSaBaH, a katılıyorum.
tur atladıkça Galatasaray'ımızın daha da açılacaktır..