Fenerbahçe Tarih Yazdı [Fenerbahçe 3-1 CSKA Moskova]

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki son maçında CSKA Moskova'yı 3-1 mağlup ederek adını 2. tura yazdırdı.

Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda son maçlara 8 puanla 2. sırada giren Fenerbahçe, grupta iddiası kalmayan CSKA'yı Alex ve Uğur Boral (2)'ın golleriyle 3-1 mağlup ederek son 16 takım arasına katılmaya hak kazandı.

Hem tarih yazıldı hem rekor kırıldı
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi G Grubu son maçında CSKA Moskova'yı 2-1 yenerek tarihinde ilk kez tur atladı.

Uğur Boral (2) ve Alex'in golleriyle sonuca giden sarı-lacivertli ekip, grupta topladığı 11 puanla Galatasaray'ın rekorunu kırdı.

Fenerbahçe şoku çabuk atlattı
Maçın 30. dakikasında, Edu'nun kendi kalesine attığı golle şok olan Fenerbahçe, 2 dakika sonra bu gole Alex ile karşılık verince çabuk toparlandı. Sarı-lacivertliler, 45. dakikada Uğur ile bulduğu golle devre arasında soyunma odasına 2-1 önde girdi.

Fenerbahçe tempoyu düşürdü
Karşılaşmanın ikinci yarısına 2-1'lik üstünlükle başlayan Fenerbahçe, ilk yarıdaki tempoyu düşürdü. Bu yarıda daha temkinli oynayan sarı-lacivertliler, 56. dakikada Semih ile müsait bir gol pozisyonunu değerlendiremezken, 65. dakikada Uğur'un şutunda top direkten döndü.

YÖNETİCİ YORUMU: Bence Fener ve Türk Futbolu için çok güzel bir olay. Bu başarının Fener üzerindeki kötü imajı sileceğine inanıyorum. Şahsen Fener'in bu seneki Avrupa'daki başarısı benim Fener'e olan bir takım olumsuz düşüncelerimin silinmesine sebep oldu diyebilirim. Eskiden Türk takımlarını yenip, Avrupa'da yenilen bir görüntüsü vardı. Şimdi ise Avrupa'da da gerekeni yapıyor. ÖYLE DE OLMALI! Koyu bir Beşiktaşlı olarak Fener'i canı gönülden tebrik ederim. Başarılarının devamını diliyorum =D>
En son VSaBaH tarafından 13 Ara 2007 [ 22:24 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

YÖNETİCİ YORUMU: Bence Fener ve Türk Futbolu için çok güzel bir olay. Bu başarının Fener üzerindeki kötü imajı sileceğine inanıyorum. Şahsen Fener'in bu seneki Avrupa'daki başarısı benim Fener'e olan bir takım olumsuz düşüncelerimin silinmesine sebep oldu diyebilirim. Eskiden Türk takımlarını yenip, Avrupa'da yenilen bir görüntüsü vardı. Şimdi ise Avrupa'da da gerekeni yapıyor. ÖYLE DE OLMALI! Koyu bir Beşiktaşlı olarak Fener'i canı gönülden tebrik ederim. Başarılarının devamını diliyorum

bende bir Beşiktaşlıyım bu durumda Fenerbahçeyi tebrik etmek gerekir .