Aslan Bordeaux'ya duacı [Galatasaray 0-0 Austria Wien]

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Galatasaray, UEFA Kupası H Grubu'ndaki son maçında Ali Sami Yen'de Austria Wien ile 0-0 berabere kalmasına rağmen Panionios'un Bordeaux'ya 3-2 mağlup olması ile adını bir üst tura yazdırdı.

Resim

Galatasaray, UEFA Kupası’nda Avusturya’nın Austria Wien takımını yenememesine rağmen, Bordeaux’un, Panionios’u mağlup etmesiyle 3. tura yükseldi.Galatasaray, UEFA Kupası’ndaki kader maçına 5. dakikada Panionios’un Bordeaux’a gol atmasıyla sıkıntılı başlarken, Yunan temsilcisinin ikinci golü atmasıyla Ali Sami Yen Stadı’nda moraller iyice bozdu. Ardından Bordeaux’un farkı 1’e düşüren golü sarı-kırmızılıları biraz olsun umutlandırdı. Galatasaray ise gol atmayı başaramadı ve ilk yarı 0-0 beraberlikle sonuçlandı.

YÖNETİCİ YORUMU: İyi kötü bir üst tura çıktık ama ben Galatasaray'ı anlamakta güçlük çekiyorum hala bu kadar kolay takımlara karşı neden bir varlik gösteremez anlayamıyorum. UEFA Kupasında bir üst tura çıkmak için mücadele ediyorsun, üst tura çıkman son maçı kaznamana bağlı, üstelik son maç evinde ve sen gidip böyle önemli bir maçta berabere kalıyorsun. Hemde Austria Wien'e!!!

Şans Aslanın yanındaydı umarım hep öyle olur ama bazen şans bile yetmeyebilir...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim