UEFA KUPASI
UEFA KUPASI
UEFA Kupası'nda Türkiye'yi temsil eden Kayserispor, Arnavutluk deplasmanında Tiran'ı Muhammet Hanefi Akagündüz'ün attığı 2 golle 2-0 yenerken, Trabzonspor, Kıbrıs Rum Kesimi ekibi Apoel ile deplasmanda oynadığı maçtan, Yattara'nın son dakika golüyle 1-1 berabere ayrıldı.
Dün gecenin en gollü maçları, Brann-Atvidaberg ve Young Boys-Marseille (3-3) olurken, en farklı galibiyeti Gretna'yı deplasmanda 5-1 mağlup eden Derry City elde etti.
UEFA Kupası'nda 2. ön eleme turu rövanş maçları, 24 Ağustos Perşembe günü oynanacak. Kayserispor, Tiran'ı Kayseri Atatürk Stadı'nda, Trabzonspor da Apoel'i Hüseyin Avni Aker Stadı'nda konuk edecek.
Dün gecenin en gollü maçları, Brann-Atvidaberg ve Young Boys-Marseille (3-3) olurken, en farklı galibiyeti Gretna'yı deplasmanda 5-1 mağlup eden Derry City elde etti.
UEFA Kupası'nda 2. ön eleme turu rövanş maçları, 24 Ağustos Perşembe günü oynanacak. Kayserispor, Tiran'ı Kayseri Atatürk Stadı'nda, Trabzonspor da Apoel'i Hüseyin Avni Aker Stadı'nda konuk edecek.
MAÇ PROGRAMI VE SONUÇLAR
8 AĞUSTOS SALI
OFK 1 - 0 Auxerre
Omonia 0 - 0 Litex Lovech
10 AĞUSTOS PERŞEMBE
18.00 Chernomorets 0 - 0 Plock
18.00 Karvan 0 - 2 Slavia Prag
18.00 Rubin Kazan 3 - 0 BATE
18.30 KF Tiran 0 - 2 Kayserispor
19.00 Artmedia 2 - 1 Dinamo Minsk
19.00 Bnei Yehuda 0 - 2 Lokomotiv Sofya
19.00 Roeselare 2 - 1 Achnas
19.30 Ried 0 - 0 Sion
19.30 CSKA Sofya 0 - 0 Kula
20.00 H. Tel-Aviv 1 - 2 Domzale
20.00 Brann 3 - 3 Atvidaberg
20.00 Zimbru 0 - 0 Zaphorizhya
20.00 Hertha Berlin 1 - 0 Ameri
20.00 Molde 0 - 0 Skonto
20.00 Odense 1 - 0 Llanelli
20.00 Randers 3 - 1 Kaunas
20.00 Start 1 - 0 Drogheda
20.30 Young Boys 3 - 3 Marseille
20.30 Twente 1 - 1 Levadia
20.45 Ventspils 0 - 1 Newcastle United
21.00 APOEL 1 - 1 Trabzonspor
21.00 Basel 1 - 0 Vaduz
21.00 Dinamo Bükreş 1 - 0 Beitar
21.00 Flora 0 - 0 Brondby
21.00 Fehervar 1 - 1 Grasshoppers
21.00 Sarajevo 1 - 0 Rapid Bükreş
21.00 Suduva 0 - 2 Club Brugge
21.00 Partizan 2 - 1 Maribor
21.45 Gretna 1 - 5 Derry
21.45 Mattersburg 1 - 1 Wisla Krakov
8 AĞUSTOS SALI
OFK 1 - 0 Auxerre
Omonia 0 - 0 Litex Lovech
10 AĞUSTOS PERŞEMBE
18.00 Chernomorets 0 - 0 Plock
18.00 Karvan 0 - 2 Slavia Prag
18.00 Rubin Kazan 3 - 0 BATE
18.30 KF Tiran 0 - 2 Kayserispor
19.00 Artmedia 2 - 1 Dinamo Minsk
19.00 Bnei Yehuda 0 - 2 Lokomotiv Sofya
19.00 Roeselare 2 - 1 Achnas
19.30 Ried 0 - 0 Sion
19.30 CSKA Sofya 0 - 0 Kula
20.00 H. Tel-Aviv 1 - 2 Domzale
20.00 Brann 3 - 3 Atvidaberg
20.00 Zimbru 0 - 0 Zaphorizhya
20.00 Hertha Berlin 1 - 0 Ameri
20.00 Molde 0 - 0 Skonto
20.00 Odense 1 - 0 Llanelli
20.00 Randers 3 - 1 Kaunas
20.00 Start 1 - 0 Drogheda
20.30 Young Boys 3 - 3 Marseille
20.30 Twente 1 - 1 Levadia
20.45 Ventspils 0 - 1 Newcastle United
21.00 APOEL 1 - 1 Trabzonspor
21.00 Basel 1 - 0 Vaduz
21.00 Dinamo Bükreş 1 - 0 Beitar
21.00 Flora 0 - 0 Brondby
21.00 Fehervar 1 - 1 Grasshoppers
21.00 Sarajevo 1 - 0 Rapid Bükreş
21.00 Suduva 0 - 2 Club Brugge
21.00 Partizan 2 - 1 Maribor
21.45 Gretna 1 - 5 Derry
21.45 Mattersburg 1 - 1 Wisla Krakov