Kartal uçuşa geçti!!! 2-0

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Kartal uçuşa geçti!!! 2-0

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Kartal uçuşa geçti!!!

BEŞİKTAŞ 2 - 0 CSKA SOFYA

Resim

Beşiktaş, UEFA Kupası birinci tur ilk maçında CSKA Sofya'yı İnönü'de son dakikalarda gelen gollerle 2-0 yendi. Bobo ilk yarıda penaltı kaçırdı.

Beşiktaş UEFA Kupası birinci tur ilk maçında CSKA Sofya'yı İnönü'de 2-0 yendi. Kleberson ve Gökhan Güleç'in son sekiz dakika içinde attığı goller siyah-beyazlı takıma iki hafta sonraki rövanş için avantaj sağladı.

Maç boyunca baskılı oynayan Beşiktaş orta sahada çok top kaybetti ve rakip kalede pozisyona girmekte zorlandı. Siyah-beyazlı rakibin 67'nci dakikada 10 kişi kalmasıyla baskısını iyice arttırdı, 82'de Kleberson ve 90'+2' Gökhan Güleç skoru belirledi.

İnönü Stadı'nda 30 bin kişinin izlediği mücadelede Bobo ilk yarıda bir penaltıdan yararlanamadı.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beşiktaş: Runje, İbrahim Toraman, Koray, Baki, Mehmet Sedef (70' İbrahim Akın), Burak, Kleberson, Delgado (55' Ricardinho), İbrahim Üzülmez, Bobo (75' Gökhan Güleç), Nobre

CSKA Sofya: Petrov, Martos, Kotev, Jakirovic, Dimitrov (70' Ivan Ivanov), Iliev, Robert Petrov, Petre (87' Yurukov), Trica, Silva (61' Zadi Dah), Todorov

Goller: 82' Kleberson, 90'+2'
Kırmızı kart: 67' Robert Petrov
Sarı kartlar: 23' Trica, 36' ve 67' Robert Petrov, 40' Mehmet, 74' Baki, 90' Gökhan Güleç
Hakem: Bruno Paixo (Portekiz)
Stat: İnönü
------------------------------------------------------------------------------------------------------
YAZARIN YORUMU: Kara kartalımız biraz geç açıldı ama rövanş için avantajlı bir skor elde etmeyi başardı. İlk yarı tutuk oynadık. Adeta kabız geçirdik. Penaltı kaçtı. Pozisyonlar değerlendirilemedi. Ama sonuçta kazandık.
Şunu unutmayın Beşiktaş deplasman takımıdır. Taraftarın mükemmel tezaüratı Beşiktaş üzerindeki baskıyı bayağı arttırıyor. O yüzden bayağı heyecanlı oynuyorlar bana göre....

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

bir galatasaraylı olmama ragmen gurur duydum.inşallah hep böyle devam eder

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

BloodFrenzY, tabi çok sevindim böyle düşündüğün için. Bak ben de Beşiktaşlıyım ama bu akşam Fener kazandı onla da gurur duyuyorum..

Türklük de budur!!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

bu tarz şeylerde takım ayırd etmek zaten sözkonusu olmamalı vsabahcım.gönül ister ki hepsi final oynasın kupa alsın ama gel gör ki genele bakınca durum böyle degil.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

delgado beklediğimden çok uzaktı ilk yarının ortalarından itibaren berbat oynadık sonradan açıldık gol erken gelseydi fark olurdu ama olmadı darısı rövanşa

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

çok zorlandık ama bence kartal harikaydı son anlarda öyle bi heyecan ve sevinç yaşattıki unutamam herhalde....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ya başlarda ben o kaleciye nasıl sinirlendim varya... Adam penaltı kurtardı. Bir kaç şutumuzu çeldi. Sinir oldum. Ama kartalımız onun üzerine doğru bir uçtu bu ona iki gole mal oldu..

Dünün en sevindiğim mevzularında birisi hakemlerden yana çok şanslıydık...Yani hakemler bizi tuttu demiyorum ama en azından karşı rakibi tutmadılar. Bu da başarıyı getirdi...
 !

Resim