Kayserispor Alkmaar'a kafa tuttu

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

AZ Alkmaar 3-2 Kayserispor

Resim

Kayseri'nin ilk golünü Bülent Bölükbaşı kaydetti
Kayserispor, UEFA Kupası birinci tur ilk maçında Hollanda ligi lideri AZ Alkmaar'a deplasmanda 3-2 yenildi.

Kayserispor yedinci Avrupa kupası maçında ilk yenilgisini AZ Alkmaar'dan aldı. Intertoto'dan UEFA'ya yükselen sarı-kırmızılı takım, deplasmanda karşılaştığı Hollanda ligi lideri Alkmaar ile başabaş bir mücadele verdi, sahadan 3-2 yenik ayrılarak rövanş için ümitlendi.

--------------------------------------------------------------------------------

AZ Alkmaar: Didulica, Jaliens (46' Steinsson), Luirink, Opdam, Schaars, Cziommer, Molhoek, Meerdink, Koevermans (46' Dembele), De Zeeuw, Şota

Kayserispor: Ivankov, Ragıp, Muhammed (62' Iglesias), Toledo (84' Kemal), Johnson, Aydın, Kamber, Bülent Bölükbaşı (73' Kavianpour), Mehmet Topuz, Fatih, Gökhan

Goller: 7' pen. De Zeeuw, 33' Molhoek, 63' Şota; 25' Bülent Bölükbaşı, 67' Ragıp
Sarı kartlar: 39' Johnson, 59' Şota, 81' Fatih
Hakem: Julian Rodriguez Santiago (İspanya)
Stat: Alkmaar DSB
--------------------------------------------------------------------------------
YAZARIN YORUMU:
Bana göre gecenin en güzel maçıydı.. Kayseri sanki 40 yıldır UEFA maçına çıkıyormuş gibi oynadı. Savaşdı çalışdı deplasmandan avantajlı döndü..
Maçı fazla izleyemedim ama izlediğim yerlerinde çok beğendim. Kayseri evinde Alkmara acı acı pastırmayı yedirir... :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

helal olsun kayseriye rövanş için avantajlı bir skor elde etti, bence rövanşta 1-0 veya 2-0 yapar ve bunu üstüne yatarak turu geçer, hadi kayseri