Ne Maçtı Ama!..

UEFA, Şampiyonlar Ligi, Intertoto kupaları ile ilgili haberler, yorumlar...
Kullanıcı avatarı
The_Maestro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Ne Maçtı Ama!..

Mesaj gönderen The_Maestro »

Dün akşam müthiş bir maç vardı.Bir yanda hücum futbolunun en iyi temsilcilerinden İngilizlerin 'Kırmızı Şeytanlar'ı Machester United,diğer savunma oyununun piri olan ekiplerden İtalyan Milan..

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Akşam maçı izlerken aklımdan şunlar geçti:İşte dedim gerçek futbol bu;90 dakika mücadele,kazanma hırsı,kalite ve iki değişik futbol ekolünün sahadaki savaşı.United maça hızlı başladı.Daha 5. dk. Dida'nın hediyesiyle 50 milyon usdlik adam Ronaldo perdeyi açtı:1-0.

Daha sonra golün etkisiyle uyanan Milan;22.dk. Brezilya'lı yıldızı Kaka ile eşitliği sağladı.Daha ev sahibi ekip bu golün şokunu atlatamadan Kaka yine sahneye çıktı ve 37.dk. 2-1 öne geçirdi takımını.

İlk yarı boyunca Milan'ın etkili ön alan savunması karşısında hücum edemeyen Kırmızı Şeytanlar'ın çabası beraberlik golüne yetmedi ve devre İtalyanların üsyünlüğü ile geçildi.

Yıldızlar Saymakla Bitmez...
Bir yanda Rooney,Ronaldo,Giggs,Scholess;bir yanda Kaka,Seedorf,Pirlo ve Nesta işte maçın ikinci yarısında en çok çalışan adamlar.
İkinci yarı bambaşka bir Manchester ve Milan vardı sahada.İkinci 45 dk. hakimiyeti ele alan United,baslısının karşılığını da aldı.59. dk. Rooney sahneye çıktı ve skora yeniden dengeye getirdi:2-2.

Skoru korumak için iyice savunmaya çekilen Milan faturayı ağir ödedi.Son saniyelerde hücumdayken topu kaptıran İtalyanlar 3.golü yine Rooney'nin ayağından kalelerinde gördüler.

Manchester United bu golle az da olsa Milano'ya avantajlı gitsede 2 Mayıstaki rövanşta benim favorim Milan.Çünkü gelecek sene yeniden devler ligine katılmak için mutlaka şampiyonluk şart.

Ve maçın özet görüntüleri:
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
kocag_kartal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kocag_kartal »

çok guxel mactı bu macın rovansını merakla bekliyorum.