Unutma; Unutturma!!

Komik resimlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Aykırı konu açmak YASAKTIR!!
Kullanıcı avatarı
genetic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Unutma; Unutturma!!

Mesaj gönderen genetic »

En son genetic tarafından 24 Eyl 2006 [ 21:53 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen tarantula500 »

6-0 Diyen Fenerbahçelilere cevap

GALATASARAY'ın 7-0'ı FENERBAHCE'nin de 6-0ı var
102 yıllık rekabette GALATASARAY ilk 7 macta gol bile yemezken,FENERBAHCE 4-2 biten sekizinci randevuda ilk gollerini atıp ilk kez kazandı.Rekabette en farklı galibiyeti CİMBOM 12 şubat 1911'de 7-0 ile elde etti.FENER'in en farklı zaferi ise 6-0. ASLAN rakibini ayrıca iki kez 6-0,bir kez 6-1 iki kez de 5-0 yendi.

Kullanıcı avatarı
genetic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen genetic »

BİZİM KUSAGIN BILDIGI EN BUYUK DERBI GALIBIYETI 6-0 DIR....UNUTULMAMASI ESASTIR!!

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

kesin izleyin süper 7-0 maçı anlatan bi video

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yav ne altısı ne yedisi.. Önemli olan Avrupa orda hiç 6,7 atmış mıyız???

Oturup onu düşünün birbirinize attığınız golün, Beşiktaşa yararı ne, Beşiktaşın attığı gollerin size yararı ne???

Ama Avrupa'da atılan gollerin tüm Türk takımlarına yararı var..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
genetic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen genetic »

Bizler ailemiz yüzünden, ya da tarihi yüzünden, ya da renklerin asaletinden dolayı Fenerbahçeli olduk. Bugüne kadar bize ister başarılı olsun, ister cefa çektirsin farketmedi. "O" olmak, "Fenerbahçeli" olmak, hiç bir zaman bizim gönlümüzde başarıya endeksli olmadı çünkü.

Biz o sarı-lacivert coşkuya aşık olduk, o efsanevi sporcularımıza, sporcudan öte, insanlara sahip klübümüze, canımıza, kanımıza aşık olduk. Biz şampiyon oldukça daha çok sevmedik bu takımı. Cefasını çekerken, herkes bizimle ilkokulda,lisede ya da bir kahve köşesinde yenildiğimizde dalga geçerken daha çok sevdik. Onlar bize laf attıkça içimizdeki ses hep diyordu "ya hayır, ben bunun için değil, sizi yendiklerimiz ya da yeneceklerimiz için sevmedim, benim sevgim sizinki gibi değil, benim sevgim farklı, ama anlamazsınızki" diye... Kimin içindeki o ses bunları illaki söylememiştirki...

Ve şimdi...

Şunu bilinki, bizim sevgimiz, onların sevdiği başarı sevgisi gibi değil. Siz başarılısınız diye sevmedik sizi, ama siz sevgimiz için başarılı olun, bu sevgi için...

Bu sevgiki İnönüye herşeyi göze alıp bir kaç dakikada olsa "Her zaman her yerde en büyük Fener" sesini duymanızı sağlayan...
Bu sevgiki Samiyende, ya da her hangi bir deplasmanda, beste ezberleten...
Bu sevgiki onlarca kilometre yolu çekip, bilet alıp, maça girememenin, üstünede cop yemenin nedeni...

Ya da onlarca cefanın...

Biz bu renklerin asaletini duyarak büyüdük, adaletini sağlayarak geliştik, cesaretini göstererek ilerleyeceğiz. :twisted:

(ALINTIDIR)

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Lütfen genetic, Galatasaray bölümündeki galatasaraylık budur adlı konuya bak beni uğraştırma

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

arkadaşlar tartışmayın, tartışma devam ederse konu kilitlenir